Arkadaşlar benim bilgisayarıma giren bir virüs windows un ana programlarını(media player, paint, disk temizleme, wordpad gibi) çoğunu ve sonradan yüklenen programlarımın birçoğunu her programın sistem dosyasının içinden bir exe silmek suretiyle bozdu. diğer programları yeniden kurdum ama sorun ana programlarda, çalışmıyorlar. onları nasıl tamir edebilirim
yardımlarınızı bekliyorum
saygılar

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 471
favori
like
share
WoLfBoY Tarih: 09.04.2005 21:08
çok çok sağol arkadaşım
alperenercan Tarih: 09.04.2005 16:31
Arkadaşım eğer sorunun windowsta ise ve xp kulllanıyorsan Windows Xp cd sini tak ve yeni bir windows kur ancak eski windowsu silmeyi unutma tabii böyle yapınca Program Files taki bir çok programın çalışmayacak. Eğer bu senin sorununa çözüm getirmezse format atabilirsin.

Veya internet üzerinden virüs taraması yaptırıp virüsten kurtulabilirsin. Bunun için şu [URL=http://housecall.trendmicro.com/housecall/start_corp.asp]http://housecall.trendmicro.com/housecall/start_corp.asp siteye gir ve oradan ülke seçimini yap daha sonra sana bir güvenlik uyarı pencersi gelecek ona EVET diyeceksin. Bundan sonra otomatik olarak Onilne Virus Tarama Porgramı kendini update edecek. Bu biraz zaman alabilir ama en fazla 10 dk zaman alır. Daha sonra karşına şöyle bir pencere gelecek.

KOLAY GELSİN KARDEŞİM
SAYGILARIMLA...
ALPEREN ERCAN