[URL=http://img186.imageshack.us/my.php?image=qdwanp4rgyu.jpg]
Facebook'un kurucusu ve sahibi Mark Zuckerberg

Facebook 'kız götürmek' için kurulmuş.Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hayatını anlatan kitapta siteyi "daha fazla kız götürmek için" kurduğu yer alıyor.

Mark Zuckerberg'in hayatını ve Facebook'un nasıl kurulduğunu anlatan yeni bir kitapta silikon vadisi'nin genç dahisi için ilginç iddialarda bulunuldu.

Ben Mezrich'in yazdığı kitapta zuckerberg'in siteyi harvard'daki gizli bir klübe üye olup "daha fazla kız götürmek için" kurduğu iddia edildi. Ayrıca 24 yaşındaki Zuckerberg'in bugün kraliyet ailelerinin genç üyeleriyle lüks yatlarda gezdiği de ortaya çıktı.

Dünyanın en büyük internet sitelerinden biri haline gelen Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in Harvard Üniversitesi'nde okuduğu yıllarda sitenin ilk versiyonunu gizli bir klübe üye olmak ve öğrenci kızları bu siteden bulup tavlamak için kurduğu ortaya çıktı.

Zuckerberg'in yakın çevresiyle konuşarak hakkında bir kitap yazan Ben Mezrich'e göre Mark yakın arkadaşlarına "Şu site çalışır hale geldiğinde bütün kızlar elimizin altında olacak. Üstelik popülerliğim de artacak" diyordu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3279
favori
like
share
LEVIS-501 Tarih: 05.12.2009 16:44
O zaman o iş için kurmuş olabilir.
Önemli olan şu an ne işe yaradığı ve neye hizmet ettiğidir.
Sonuç; Şu an adam amacına ulaşmış olmalı.:72:
LaigLeNoiR Tarih: 16.04.2009 13:08
Aslında Mark Bu Siteyi Kurduğunda Bukadar Tutacağını Düşünmüşmüydü Merak Ediyorum...

İddaa Çok Garip Eğer Öyleyse Bir Çok İnsan Bu Yanlışın İçinde.

Sunum İçin Teşekkürler.
CADIKIZ Tarih: 12.04.2009 02:25
Hic ilgimi cekmiyo,uyeligim var ama cok nadir takiliom oda:72: