Almanya'nın başkenti Berlin'deki amatör liglerden Landesliga'da mücadele eden NSCC Trabzonspor, ''Bahar Balosu'' düzenledi.

Almanya'nın başkenti Berlin'deki amatör liglerden Landesliga'da mücadele eden NSCC Trabzonspor, ''Bahar Balosu'' düzenledi.

''Villa Müzikhol'' düğün salonunda gerçekleştirilen baloya katılan çok sayıda Trabzonspor taraftarı, Karadeniz müziğiyle coştu ve horon teperek eğlendi.

Tanınmış sanatçı Sinan Yılmaz'ın şarkılarıyla katıldığı baloda, Karadeniz folklor ekibi de bir gösteri yaptı.

NSCC Trabzonspor Başkanı Sinan Kaplan burada yaptığı konuşmada, NSCC Trabzonspor'un bulunduğu ligde üst üste şampiyon olduğunu ve her yıl bir üst lige çıktığını, başarılarının sırrının birliktelik olduğunu ifade etti.

Takımın her yıl başarı grafiğini artırdığını ve bu başarısıyla Berlin'de ender takımlarından biri olduğunu belirten Kaplan, bu sezon Landesliga'da ikinci sırada yer aldıklarını ve şampiyonluk adayı olduklarını kaydetti.

NSCC Trabzonspor birinci takımının tam kadroyla katıldığı baloda, Türkiye'nin Eğitim Müşaviri Cüneyd Albayrakoğlu ve Basın Müşaviri Yaşar Baş da katıldı.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 400
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.04.2009 16:20
İnşallah landesdikadan once süper ligde sampiyon oluruz sonra landesdigada.olsun almanyyada da şampiyon oluruz inşallah bir an once.bizim adım atmadığımız yer yokmus bee.helal her yerde bizim adımız var.TRABZONSPOR TRABZONSPOR TRABZONSPOR diye.