Çoğu akşam olduğu gibi yine yorgun bir şekilde oturdum bilgisayarımın başına.Kafamın içinde çığlık atan milyonlarca hücremle tek başıma soğuk ve karanlık odamda fotoğraflarına bakıyorum her zamanki gibi.Aynı anda iki gözüme birden bakamıyordum.Son bir kez baktım odama.Derin bir nefes ve elveda...

Hep böyle yaşamıyormuyuz aslında hayatımızı sanki bir film karesindeymişiz gibi...Belki de böyle hissetmek daha güzel öyle olmasa bile.

Düşünsenize sevgilinizle kavga ediyorsunuz.Belkide bu onu son görüşünüz.Slowmotion şekilde arkaplanda romantik bir müzik eşliğinde mi o ayrılığı yaşamak istersiniz yoksa bir anda olup bitmesini mi istersiniz?

Açıklası hayatı slowmotion yaşamak biraz daha cazip geliyor insanlara belirli durumlarda.Duygusal yaratıklarız ama duygularımızı yine de tam ifade edemiyoruz.Seni seviyorum desek de karşı tarafı ikna edemiyoruz.Ya da onun ikna olmasını bekliyoruz.Aslında bu iki cümle de aynı anlamda olsa da çok farklı şeyleri anlatıyorlar.

İlk cümle (Seni seviyorum desek de karşı tarafı ikna edemiyoruz.) biraz daha bizim beceriksizliğimizden,duygusal ezikliğimizden veya anlatım "kabiliyetsizliğimiz"den kaynaklanıyor.

İkinci cümlede ise (Ya da onun ikna olmasını bekliyoruz.) kendimizin bile inanmadığı bi durumda karşı tarafı ikna etmeye çalışıyoruz.

Hayat aslnda çok basit.Yani basit yaşarsan basit olur.O basitlikleri görmek marifet.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 321
favori
like
share