Erkan Güleryüz Yegane 2009Erkan Güleryüz yepyeni albümü “Yegane” ile çok konuşulacak. Sezen Aksu’dan iki şarkının ve sözleri Kenan Doğulu’ya ait muhteşem bir şarkının da yer aldığı oldukça iddialı bir proje hazırlayan Erkan Güleryüz, “aynı albümde iki büyük sanatçıdan söz ve beste alabilmek büyük bir şans, sanırım son dönemde bu kadar çok değerli ismi bir araya getirebilen yegane albüm bu” diyor.

Nisan ayında müzik marketlerdeki yerini alacak olan “Yegane”nin prodüktörlüğünü Sude Bilge Demir üstlendi. Düzenlemeleri Mustafa Ceceli , Ozan Çolakoğlu, Serkan Dinçer, Sinan Ceceli imzasını taşıyan, mix ve mastering çalışmalarını Barış Büyük’ün gerçekleştirdiği albümün hazırlıkları stüdyo Sarıev ‘de tamamlandı. Beste ve sözlerinin dışında bu albümde düzenleme de yapan sanatçının bu konuda da başarılı olduğunu gözlerden kaçmayacak.

Albümün ilk videosu, aynı zamanda albümün isim şarkısı ve bir Sezen Aksu bestesi olan “Yegane” için çekildi. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel ‘in üstlendiği klip Film Sokağı Stüdyolarında gerçekleştirildi. Performans klibi çeken Erkan Güleryüz ‘e ünlü manken Elif Ece Uzun’da eşlik etti. 2009’u dans, romantizm ve aşkla dolduracak bu muhteşem albümü mutlaka dinleyin!

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 623
favori
like
share