AVATAR VEYA GIF YAPMAK ICIN 10 ADET GIF PROGRAM..


Ulead GIF Animator 5.0.5

Ulead GIF Animator programı, web sayfalarınıza muhteşem animasyonlar yapmak için kullanılır. Program ile de iik imaj şekilleriyle görebilirsiniz. Yaptı ınız işleri hemen kaydedebilirsiniz. Anlık zoom yapabilirsiniz, ayrıca yaptı ınız animasyonları AVI, QuickTime formatında da kaydedebilirsiniz. Bir çok ödül almış bu programı mutlaka deneyin

[URL=http://ftp.ulead.com/pub/Trial/GifAni/UGA5TBYB_E_USG.exe]DOWNLOAD


3D Flash Animator

3D Flash Animator üç boyutlu modelleme ve flash animasyon hazırlama yazılımıdır. Etkileşimli flash animasyonlar yapılabilmesi için gerekli olan Action Script desteğine de sahiptir. Bu destek sayesinde profesyonel düzeyde animasyonlar hazırlanabilir. Yazılımla flash animasyonların yanı sıra; flash oyunları ve web sitelerine içerikler hazırlanması mümkündür.

[URL=http://www.3dfa3.com/files/3DFlashAnimator4Setup.exe]DOWNLOADCoffeeCup GIF Animator 7.6

CoffeeCup GIF Animator programı ile web sayfalarınız için kolayca animayonlu GIF dosyaları yaratabilirsiniz. Klasörünüzdeki tüm resim dosyalarını thumbnail özelli i ile küçük boyutlu olarak görebilir ve sürükle-bırak yöntemiyle animasyonlar yaratabilirsiniz. CoffeeCup GIF Animator JPEG ve BMP formatındaki grafik dosyalarınızı otomatik olarak GIF formatına dönüştürebilir, isterseniz AVI formatında dosyalar yapabilir yada üzerinde oynama yapabilir.


[URL=http://rapidshare.com/files/278701133/CoffeeAnimator76.rar]DOWNLOADCharacterFX 1.3.4

CharacterFX , cizgifilim ve pc oyunların da gördügünüz karakterlere istediginiz hareketi verebiliyor onlarla basit filmler yapabiliyorsunuz. Animasyonlar ekleyebilece iniz bu karakterler artık sizin olacak ve istediklerinizi yapacaklar.


[URL=http://www.insanesoftware.de/cfx/files/cfx.zip]DOWNLOAD


Babarosa GIF Animator 3.6

Babarosa GIF Animator , Web sayfalarınız için kolayca GIF animasyonları oluşturabilece iniz bir program. 13 farklı dosya formatındaki resimleri tanıyor. Animasyonlarınızda kullanabilece iniz vektör grafik, resim ve text editörleri mevcut. Ayrıca palet opimizasyonu ve veri sıkıştırma özelliklerine de sahip. Böylece animasyonlarınızın daha az yer kaplamasını sa layabilirsiniz. r.


[URL=http://rapidshare.com/files/278703717/babarosa.rar]DOWNLOAD


3D Canvas 6.5

3D Canvas, fareniz ile sürükle bırak yöntemiyle gerçek zamanlı 3 boyutlu modeller ve animasyonlar yapmanızı sa lar. Ek olarak başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan tam bir obje çıkartabilirsiniz. Artık sizde o özenerek baktı ınız, ulen way be kim yaptıysa helal olsun dedi iniz animasyonlar ve resimler yapabileceksiniz.


[URL=http://www.3d-canvas.com/downloads/3DCanvas.zip]DOWNLOAD


Animation EffectBox 1.2

Animation EffectBox programı ile, animasyonlu ve hareketli GIF dosyaları oluşturabilirsiniz. Program ile hareketsiz resimlerinizi biranda canlandırabilir ve çok de işik objeler ortaya çıkartabilirsiniz.


[URL=http://www.easyimagetools.com/products/effectbox/effectbox.zip]DOWNLOADMotionGIF

MotionGIF programı ile kendi animasyonlu giflerinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca programla önceden hazırlanmış gifleri açıp düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Özellikle web tasarım işiyle uğraşanların elinde bulundurması gereken başarılı bir yazılım. Beraberinde gelen 45 efekti kullanarak resimlerinize hayat verebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz giflerinize saydamlık kazandırabilirsiniz.


[URL=http://www.wisdom-soft.com/downloads/setupmotiongif.exe]DOWNLOAD


VizUp 1.6

VizUp, Profesyonel animasyon sanatçıları gibi 3 boyutlu obje ve resimler yapabilirsiniz. Katı modeller oluşturma ve şekillendirme, boyama, ölçütlendirme vb. gibi bir çok özellikle profesyonel olarak 3 boyutlu resimler oluşturabilirsiniz.

[URL=http://www.vizup.com/load/vizup.exe]DOWNLOAD


Flash Optimizer 1.30

Flash Optimizer, özellikle web tasarımcıların ve herkesin kullanabilece i tek bir mouse tıklamasıyla çalışabilen, SWF dosyalarının boyutu %60 oranında düşürebilen bir program. %60 e varan oranlarda sıkıştırma iddia edilmekle birlikte biz denemelerimizde dosya boyutlarında genellikle %40 - %50 civarı bir küçülme elde edebildik. Ancak bu bile çok iyi.

[URL=http://www.flashoptimizer.com/_download/flash_optimizer.exe]DOWNLOAD

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 32773
favori
like
share
tarkın_37 Tarih: 17.06.2011 18:06
çok sağ çok teşekkürler
mon_coeur Tarih: 16.06.2011 14:48
BayÖzgüR Tarih: 01.06.2011 10:48
paylasım ıcın teşkkurler
ozan-9 Tarih: 21.05.2011 11:04
teşekkürler
DarkNight0 Tarih: 14.01.2011 11:12
çok tesekkürler
Paylaşım Kralı Tarih: 20.10.2010 11:55
Çok saol tşkrler arkadaşım işime yaradı !..
alkaor Tarih: 30.09.2010 20:14
tamam teşekkürler
HaNıM aGa Tarih: 30.09.2010 10:41
ama ben daha 13 yaşında olduğum için paralı tam sürümünü yüklüyemiyorum deneme sürümününde süresi bitti ne yapmalıyım üyelere yardım etmekte eğlenceli oluyor

paralı değilki full sürümünü indirmen lazım..

serial numaraları verilmiyor burda deneme sürümü veriliyor nette serial numarasını bulabilirsiniz...

kolay gelsin
melankoli Tarih: 29.09.2010 17:49

çok sağol valla bu iyi oldu