Beşiktaş Beşiktaş Haberleri Son Dakika GelişmelerŞahin Ulu Medyaspor’a konuştu… Öyle çarpıcı iddialarda bulundu ki, inanmakta zorluk çekeceksiniz: “Tezgâh varsa, bu tezgâhın kökeni geçtiğimiz yıl Sivas’a verilen sus payına dayanıyor!”...

Petrolofisi Kulübü Başkanı Şahin ULU, Medyaspor'u arayarak öyle iddialarda bulundu ki, yenilir yutulur cinsten değil.

Biz de, ortaya attığı iddialarla uzun yıllardır gündem yaratan Ulu'nun bant çözümünü noktasına virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz.

SİVAS'I ŞAMPİYON YAPACAKLAR!

Adnan Polat maçtan sonra açıklama yapıyor ve "Tezgâh var!" diyor...
E bu duruma bakarsak bir tezgâh olduğu açık!
Peki nedir bu tezgâh?
Galatasaray-Fenerbahçe maçından sonra zirvede iki takım kaldı mı? Kaldı...
Ama bu tezgâh Beşiktaş'a yönelik, Beşiktaş'ın önünü açmak için kurulmadı...
İnsanlar hakemler Beşiktaş'ın lehine çalışıyor diyor ya...
Şimdi hakemler tam tersine, Beşiktaş'ın aleyhine çalışacaklar!
Geçen sene Beşiktaş bir oyuna kurban gitti ve bile bile şampiyonluktan edildi.
Bu sene de mi aynı oyuna kurban gidecekler?
Bu tezgâh bana göre Beşiktaş şampiyonluktan edilmesi için kuruluyor...
Yani Sivasspor şampiyon olacak...

TEZGAHIN KÖKENİ GEÇTİĞİMİZ SEZONA ve SİVAS'A VERİLEN SUS PAYINA DAYANIYOR!

Mahmut Özgener'in göreve geldiği TFF kongresinden sonra futbolla ilgisi olan her türlü konuda spekülasyon yapıldı ve bu durum halen devam ediyor. Buna da TFF gözünü, kulağını kapatarak, bir kenara çekilip, Türk futbolunun kaosa sürüklenmesine son derece açık bir şekilde göz yumuyorlar.

Bildiğiniz üzere geçen sezonun sonunda oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçından dolayı Sivasspor'un da mağdur olduğu bir sorun meydana geldi. Olay basına yansıdıktan sonra TFF kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada, böyle bir hatanın yapıldığını ve gereken tedbirlerin alınıp, ilgili kişilerin cezalandırılacağını belirtti.

Bunun üzerine TFF konunun savcılığa intikal ettiğini söyledi, ancak her ne hikmetse bugüne kadar en ufak bir açıklama yapılmadı. Yani olay kapatıldı...

Gelelim olayın bir diğer boyutuna, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik söz konusu olaydan dolayı suçlu görülüp iş akdi feshedildi. Ancak aldığımız duyumlara göre de Özcan Şepik işten atılırken 100 Bin TL tazminat ödendi.

Mesul olduğu konuda görev hatasından dolayı suçlu görülüp işten atılan bir memurun tazminat aldığı dünyanın neresinde görülmüştür?

O dönemde Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, TFF'ye başvurarak konu hakkında işlem yapılması için dilekçe verdi. Dilekçede, konuyla ilgili gereğinin yapılması, aksi takdirde tazminat haklarının ödenmesini talep etti.
Bu konu hakkında da çıt yok... Konu kapandı!
Bunların nasıl sonuçlandığını TFF açıklamak zorundadır...


TFF'ye şunları sormak lazım;
Hem hukuki, hem de etik açıdan neşter vurulması gereken geçen sene yaşanan esame listesi skandalı nasıl kapatıldı?
Sivasspor neden sessiz kalıp olayın üzerine gitmedi, hakkını savunmadı?
Özcan Şepik'e neden bu kadar tazminat ödendi?
Özcan Şepik ile beraber bu işte ihmali olan insanlara ne yapıldı?
Sivasspor'a sus denilip önleri mi açıldı?
Sivasspor'a sus payı verildi mi, verilmedi mi araştıralım!

Sivasspor Başkanı "Bizi şampiyon yapmayacaklar" diye açıklama yapıyor... Şimdi bu nasıl bir Bermuda Şeytan Üçgeni?

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Sivasspor şikâyetçi, alttaki takımlar şikâyetçi... Bir federasyon var, atmış hakemleri ortaya, hiçbir şeyle ilgilenmiyor! Bu vaziyeti kim, nasıl düzeltecek?
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bu iddialarına yönelik takım yöneticilerinin en ufak bir şüphesi varsa, sezon başından bugüne kadar yapılan hakem atamalarını güzelce bir süzsünler...

SİNAN ENGİN BEŞİKTAŞ'A İHANET EDİYOR!

Ayrıca Beşiktaş'ta yıllarca menajerlik yapan Sinan Engin gibi birinin, televizyon programında bu tür iddiaları yarım ağız onaylamasına da dikkat çekmek isterim.
Sinan Engin, Sivasspor'un önü kesiliyor, hakemler Beşiktaş'ı kolluyor, kıyak yapıyor derse, Beşiktaş'ın önü kesilir mi, kesilmez mi?

Yarın Beşiktaş maçına atanan bir hakem, Beşiktaş'ın mevcut kadrosunun transferine kadar müdahil olan eski menajerinin, televizyonlarda Beşiktaş kollanıyor dediğini aklına getirdiğinde ne yapacak?
Beşiktaş'ı yakacak!

Sinan Engin'in Beşiktaş hakkında, Beşiktaşlı futbolcular hakkında, Mustafa Denizli hakkında, hakemler hakkında konuştuklarına bakınca üzülüyorum. Beşiktaş'ın ekmeğini yemiş, yöneticilik yapmış, fakat görevden ayrıldıktan sonra bir anda böyle saf tutmasının maça atanan hakemleri etkileyeceğini düşünüyorum...

Ben olmazsam Beşiktaş şampiyon olamaz mantığındaysa, Beşiktaş ne Sinan'lar görmüş tarihine bir baksın!

O Beşiktaş ki kişilere tabii olmamış, geçmişte başkanlarıyla Türkiye'de bir ay gibi parlamış... Sinan kim oluyor? Bu kulübün tozu bile olamaz!

Diyor ki "Ben Beşiktaş'ta 7 sene menajerlik yaptım"...
Sen 7 yıl menajerliğini yaptığın kulüp hakkında şampiyonluğa giderken çıkan kayrılma iddialarını televizyona çıkıp "Eh, kem, küm... Oluyor işte!" dersen, o zaman işler Beşiktaş'ın aleyhine döner...

Ben hakem olsam, "Bu takımı kuran adam böyle konuşuyorsa, ben neden töhmet altında kalayım" der, Beşiktaş'a iki değil dört gözle bakarım!... O zaman da hata üzerine hata yaparım!

Şimdi Beşiktaş'ın golleri haksız yere verilmez, futbolcuları da boş yere oyundan atılırsa Sinan Engin bunun hesabını nasıl verecek?

Sinan Engin, Beşiktaş'a zarar veren, riske atan, önümüzdeki maçlarda ateşe iten yorumlar yapıyor. Eğer Sinan bunları yaparken farkında değilse, vah onu oralara getirenlerin haline!

Bu soğukluk niye?
Yıldırım Demirören bugüne kadar kraldı... Ne oldu?
Televizyonda sırıta, sırıta Kocaelispor maçında verilen penaltı yanlış diyor!
Yapma Sinan!
Etme Sinan!
Sen bu takımın başında 7 sene haklı haksız her penaltıda isyanları oynadın!
Sen nereyi hedef gösteriyorsun?
Sen kimi tahrik ediyorsun?
O hakem camiası aptal mı, seni izlemiyor mu zannediyorsun?

O hakem camiası senin o gülerek, dalga geçerek penaltı değil demen hakkında ne düşünecek Sinan?
Senin bunu söylemeye hakkın yok!

Şu aralar kimlerle ilişkidesin Sinan? Kimlerin kayığına bindin?

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 394
favori
like
share