Desert Scream

Mezias (Silah Tüccari)
Bladerlar için Blue Steel silah kolu kategorisi satar. Efsanevi Blader Yuan’a yakindir. Belirli bir tarza sahip birisidir ve bazen gayet resmi görünür.
Dion (Zirh Tüccari)
Wizard’lar için Blue Steel zirh kolu kategorisini satar. Port Lux’deki Agris’i çocuklugundan beri tanir. Naain hakkinda bir sürü hikaye anlatir.
Gette (Egitmen)
Blader ve Wizar’lara kiliç, büyü ve gelistirme becerilerini ögretir. Problemli çocuk olarak nam salmis Naim’e iyi bakar.
Sullivan (Core Simyacisi)
Force Shielder’lar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrica Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardlari ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eger ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Broad spectrum of knowledge ile ilgilenir ve bir söylentiye göre kendisine granst favor of researching of forbidden staff getirenleri ödüllendirir.Cox (Barinak Hizmeti Temsilcisi)
Ona esyalarinizi birakabilirsiniz. Fakat ona esyalariniz biraktiginizda ona bir miktar para ödemek zorundasiniz. Bir söylentiye göre mükemmel kiliç isleme becerisine sahiptir fakat bu söylenti dogrulanamamistir.
Eillen (Bakkal)
Life potion ve mana potion satar. Ikinci is olarak ahlaksiz karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp card’lari ve Forgetten Ruin için giris için gerekli olan ring of transferi satar. Birçok canavarin yaninda yasarlar fakat hiçbir zaman atlatilmazlar. Siradan insanlara benzemezler.
Dunhike (Yönetici)
Blader ve Wizard’lar için yapilan terfi sinavindan sorumludur ve sizin guild kurmaniza izin verir. Sert birsidir ve Tower of Wise Men’in yöneticilerinden biridir. 8inci bilge adam Beradrics’e çok yakindir.
Tekki (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Eger ona ugrarsaniz neler mirildadigini dinleyin.
Markus (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Desert Scream’de dogmus ve burada yetismistir. Çok sosyal biridir, büyük ve küçük hiçbir etkinligi kaçirmaz. Bu nedenler, köylüler ona güvenirler.
Deeplers (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Bir dedikoduya göre asiri sekilde sigara içtiginden akil durumu sorgulanir. Bu dedikoduyu dogrulamak için, Quest’i için istediklerini kabul edin.
Cito (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Saç sekillendirme ve aksamdan kalma konusunda uzman oldugunu söyler.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1457
favori
like
share
denizlili2019 Tarih: 03.07.2010 10:47
arkadaşlar ben location map olan yere nasıl gidebilirim 16 level görevim var ve benim hendersona gitmemi istiyo bu oyunda yeyimi yardımcı olursanız sevinirim
Sewiyorum Tarih: 18.04.2009 03:16
Fort Ruina


Najaba (Silah Tüccari)
Tavsiye edilen karakterler için titanium kiliçlar satar. Içtigi zamanlarda ilginç fikirler hakkinda bahseder fakat bazen ilginç hikayeler anlatir. Vücudunun bazi parçalarini mekanik parçalar ile degistirmek zorunda kaldiktan sonra içmeye basladi.
Ryeong (Zirh Tüccari)
Tüm karakterler için titanium zirhlar satar. Gerçekten güzel bir bayandir. Ne düsündügünü hiçbir zaman tahmin edemezsin.
Soyoung (Core Simyacisi)
Pherystin Magic zirh kategorisini satar. Ayrica Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardlari ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eger ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Core Simyacisi yetkisini kaybedebilecegi ile ilgili dedikodular var. Sanki bir seyden korkmus gibi kekeler.
Crowpar (Barinak Hizmeti Temsilcisi)
Ona esyalarinizi birakabilirsiniz. Fakat ona esyalariniz biraktiginizda ona bir miktar para ödemek zorundasiniz. Son zamanlarda saçina perma yaptirmak için bol miktarda para harcadi fakat komsularindan hiçbir övgü almayinca saçlarini eski haline getirdi.
Sally (Bakkal)
Life potion ve mana potion satar. Ikinci is olarak ahlaksiz karakterler için oto tuzaklar satar. Korkunç bir deneyim yasadiktan sonra Fort Ruina’ya geldi. Neler oldugunu ögrenme ihtimali var midir?
Hyde (Muahfiz)
Demirci’nin dükkaninda yari zamanli olarak çalisir, oyun ve ev hayvanlarindan hoslanir.
Köy Çocugu Solmae
Her gün köy merkezinde takilir. Görünmez bir kaza sonucu bir gözü ve kolunu metalik parçalar ile degistirmek zorunda kalmistir. Akillidir ve sarki söylemeyi sever.
Ibank (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Görevli iken verilen isi tamamlamak için büyük bir kararlilik içindedir. Birçok köylü ona güvenir.
Einston (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Bilinmeyen bir hastalik yüzünden çok aci çeker fakat yakinda birisi tarafindan tedavi edilecektir.
Aniarc (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Isini bitirene kadar asla uyumaz. O kadar enerjiktir ki bazilari pillerin bitmek üzere diyerek onunla dalga geçerler.
Redujin (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Kasketlere bayilir ve dolabinda bir düzine kasket vardir.
Opaeng (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur bir adamdir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Konusularinin ona “Seksi Opaeng” diye seslenmeleri konusunda israr eder.
Stberry (Muahfiz)
Fort Ruina’yi canavarlardan koruyan cesur bir adamdir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Çilek ile yapilmis her seyi sever.
Sewiyorum Tarih: 18.04.2009 03:16
Port Lux

Eite (Silah Tüccari)
Tavsiye edilen karakterlere titanium kiliçlar satar. Baltalari en yüksek kalitede olmasi ile taninir ve bazen alicilar büyük miktarlarda balta talep ederler.
Agris (Zirh Tüccari)
Tavsiye edline karakterler için titanium zirhlar satar. Desert Scream’den Zirh Tüccari Dion ile arkadastir. Aç gözlü bir kizdir ve bazen saçma isteklerde bulunur.
Harper (Egitmen)
Resmi [Warp zone area]da yasar ve son derece güçlü beceriler konusunda bilgi sahibidir.
Yerte (Core Simyacisi)
Pherystin Magic zirh kategorisini satar. Ayrica Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardlari ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eger ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Kendisi Core Simyacilarinin ustasi olarak bilinir.
Szulanski (Barinak Hizmeti Temsilcisi)
Ona esyalarinizi birakabilirsiniz. Fakat ona esyalariniz biraktiginizda ona bir miktar para ödemek zorundasiniz. Bir söylentiye göre Port Lux’te yasayan bir kiza asiktir.
Hampric (Bakkal)
Life potion ve mana potion satar. Ikinci is olarak ahlaksiz karakterler için oto tuzaklar satar. Nevareth bölgesinde gitmedigi bir yerin olmadigina inanilir.
Morison (Yönetici)
Size nasil guild kuracaginizi ögretir, ve Quest’inde ailesinin rüyalari hakkinda hikayeler dinleyebilirsiniz.
Porter (Liman Yöneticisi)
Liman girisini koruyan soguk bir adamdir. Konusma yetisi sinirlidir, bu yüzden onunla konusmaya çalisirken bu özelligini göz önünde bulundur.
Levenson (Muhafiz)
Port Lux’u canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Reison kardesidir.
Reison (Muhafiz)
Port Lux’u canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Levenson kardesidir.
Porus (Muhafiz)
Port Lux’u canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Port Lux’un dogal ortamini seven siradan bir adamdir.
Sewiyorum Tarih: 18.04.2009 03:15
Green Despair


Mitroff (Silah Tüccari)

Force Archer ve Force Blader’lar için Blue Steel silah kolu kategorisini satar. Sert biri gibi görünür ve bazen atik olabilir. Zirh Tüccari Collins ile arkadastir.
Collins (Zirh Tüccari)

Force Archer ve Force Blader’lar için Blue Steel zirh kolu kategorisini satar. Yemek yapma becerisi gelismistir ve Quest’i olan yemek yapma için yiyecek malzemeleri toplanmasini ister. Mitroff ile yakin arkadastir..
Kallua (Egitmen)

Force Archer ve Force Blader’lara kiliç, büyü ve gelistirme becerilerini ögretir. Egitmenler arasinda en titiz olanidir. Buna ragmen, bir söylentiye göre ormandaki yogun günes isinlarina karsi cildine dikkat eder.
Nodaka (Core Simyacisi)

Wizard’lar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrica Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardlari ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eger ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Merakli birisidir can
Nadler (Barinak Hizmeti Temsilcisi)

Ona esyalarinizi birakabilirsiniz. Fakat ona esyalariniz biraktiginizda ona bir miktar para ödemek zorundasiniz. Bir zamanlar Huan kitasinda asker olmak istiyordu, fakat üstlendigi Barinak Hizmeti Temsilcisi görevinden hiç pisman olmadi.
Libert (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. Ikinci is olarak ahlaksiz karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp card’lari satar. Kendine güveni tamdir ve kisa sürede hesaplama yapabilir.
Schuteberk (Yönetici)

Force Archer ve Force Blader’lar için yapilan terfi sinavindan sorumludur ve sizin guild kurmaniza izin verir. Tower of Wise Men’in yöneticilerinden biridir. Çok kati görünür ama aslinda tehlikeli Quest yapanlar için endiselenir.
Henderson (Muhafiz)

Green Despair’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Eglence için riske girmekten hoslanir.
Sean (Muhafiz)

Green Despair’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Söylentiye göre Quest için istegi gariptir.
Sewiyorum Tarih: 18.04.2009 03:15
Desert Scream

Mezias (Silah Tüccari)
Bladerlar için Blue Steel silah kolu kategorisi satar. Efsanevi Blader Yuan’a yakindir. Belirli bir tarza sahip birisidir ve bazen gayet resmi görünür.
Dion (Zirh Tüccari)
Wizard’lar için Blue Steel zirh kolu kategorisini satar. Port Lux’deki Agris’i çocuklugundan beri tanir. Naain hakkinda bir sürü hikaye anlatir.
Gette (Egitmen)
Blader ve Wizar’lara kiliç, büyü ve gelistirme becerilerini ögretir. Problemli çocuk olarak nam salmis Naim’e iyi bakar.
Sullivan (Core Simyacisi)
Force Shielder’lar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrica Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardlari ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eger ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Broad spectrum of knowledge ile ilgilenir ve bir söylentiye göre kendisine granst favor of researching of forbidden staff getirenleri ödüllendirir.Cox (Barinak Hizmeti Temsilcisi)
Ona esyalarinizi birakabilirsiniz. Fakat ona esyalariniz biraktiginizda ona bir miktar para ödemek zorundasiniz. Bir söylentiye göre mükemmel kiliç isleme becerisine sahiptir fakat bu söylenti dogrulanamamistir.
Eillen (Bakkal)
Life potion ve mana potion satar. Ikinci is olarak ahlaksiz karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp card’lari ve Forgetten Ruin için giris için gerekli olan ring of transferi satar. Birçok canavarin yaninda yasarlar fakat hiçbir zaman atlatilmazlar. Siradan insanlara benzemezler.
Dunhike (Yönetici)
Blader ve Wizard’lar için yapilan terfi sinavindan sorumludur ve sizin guild kurmaniza izin verir. Sert birsidir ve Tower of Wise Men’in yöneticilerinden biridir. 8inci bilge adam Beradrics’e çok yakindir.
Tekki (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Eger ona ugrarsaniz neler mirildadigini dinleyin.
Markus (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Desert Scream’de dogmus ve burada yetismistir. Çok sosyal biridir, büyük ve küçük hiçbir etkinligi kaçirmaz. Bu nedenler, köylüler ona güvenirler.
Deeplers (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Bir dedikoduya göre asiri sekilde sigara içtiginden akil durumu sorgulanir. Bu dedikoduyu dogrulamak için, Quest’i için istediklerini kabul edin.
Cito (Muhafiz)
Desert Scream’i canavarlardan koruyan cesur muhafizlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Saç sekillendirme ve aksamdan kalma konusunda uzman oldugunu söyler.