Arkadaşlar kesinlikle manuel update tavsiye ediyorum.. Bu şekilde hem her kurulumda tekrar update beklemezsiniz hem de launcher'ın atladığı updateleri de kurabilirsiniz..

Şimdi sırasıyla işlemleri gerçekleştirelim;

1-) Öncelikle oyunu Uninstall ederek bilgisayarınızdan kaldırınız.. Daha sonra yüklü olduğu dizindeki Game-Masters klasörünü kendiniz siliniz.. (C:\Prg Files\Game-Masters )
2-) Sizdeki setup dosyasının hangi sürüm olduğunu bilmeniz gerekir.. İndirdiğiniz kurulum dosyası en son hangi Update'i içeriyorsa ondan sonraki updateleri indirmeniz daha rahat olabilir fakat garanti olması açısından bütün update dosyalarını indirebilirsiniz.. Linklerini alıntı yaparak alt kısımda yazacağım..
3-) Oyunu normal şekilde kurunuz.
4-) İndirdiğiniz Update_(..).dat dosyalarını Winrar aracılığıyla açınız..(Update.dat >> Sağ Tık >> Birlikte Aç >> Winrar)
5-) Winrar ile açtıktan sonra içerisindeki tüm dosya ve klasörlere sağ tıklayarak "belirtilen klasöre çıkart" seçeneğiyle işlemi gerçekleştiriniz..
6-) Her Update_...dat dosyasına ayrı ayrı bu işlemi uyguladıktan sonra "sırasıyla" ilk update'den başlayarak Update_405'e kadar oluşan klasördeki dosyaları Cabal klasörüne kopyalayıp Tümüne evet diyerek işlemi gerçekleştiriniz.
7-)Bu aşamaya kadar gelebildiyseniz oyununuz son halini almış demektir.. Ben bu işlemi gerçekleştirdiğimde hiçbir sorunla karşılaşmadan oyuna girdim. Bunlardan sonra tekrar Enc hatası alan arkadaşlar olursa vereceğim linkteki dosyaları kullanabilir.

---------------------------------------------------------------------------------------

Resmi Forumdan Alıntıdır

[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_260_1.dat Thanks to Munk
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_316_1.dat
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_324.dat
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_332.dat
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_343.dat is December Update
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_367.dat is Episode 2 Update
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_379.dat is Chaos Arena / Update 2.1
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_382.dat
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_383.dat is the Patch for Europe Movement
[URL]http://download.cabalonline.com/pds/update_385.dat is the X-Fire Event Update

UPDATE 404 : -> [URL]http://www.mininova.org/tor/1818934 (Bu link torrent aracılığıyla indirmenizi sağlar ancak Rapid veya farklı servislerden de indirebilirsiniz.. Forumda Rapid linki de var)

UPDATE 405 : -> [URL]http://www.mediafire.com/?gutgfwjtxxk

UPDATE 406 "Yeni" : -> [URL]http://rapidshare.com/files/148057291/Fix_Update_406.rar.html (Rar ile açtıktan sonra tüm dosyaları ana klasöre kopyalayınız)Not: Bu işlem launcher'ın yaptığı "Unpacking" işleminin manuel olarak yapılmasıdır. Update dosyalarını direk olarak Update klasörüne atarsanız otomatik olarak siliniyor. Zannediyorum çoğu arkadaş böyle yaparak sorunu çözemedi, düne kadar aynı hatayı ben de yapıyordum

Tüm linkler Cabal Online Resmi Forumundan alıntıdır..

Umarım yardımcı olabilecek bir konu olur,

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1430
favori
like
share
emrahyaman Tarih: 06.02.2010 23:38
peki nasıl yapcaz ya bn yapıorum olmuo atıom olmuo eskde bılen bırı varsa msn yada tel wersın ltfn cıldırcam 1 aydır denemedım yol kalmadı yada bunun packlı halını cd de satılan bı yer adı solesenızde olur ltfnnnnn
XS1D3 Tarih: 26.08.2009 16:25
deniyorum umarm olur