Geçmiyor. Dünden Bu yana, O cevap veremeyen gözlerin… Geçmiyor, Gitmiyor aklımdan. Sen varken, Nasıl unutmuş gibi davranabilirim, dimi ama…


Hayatta Tek bir insan sevilir derken kendi kendime, Şimdi Sadece Sen’sin demek, Sadece Seni sevmek, Ne kadar büyük bir onur veriyor bana. Bi bilsen.

Hiç kimse için Üzülmeye değmez derken kendi kendime, Şimdi sadece Senin Özlemini içimde Sıkıştırıp, Tüketip, Kendi kendimi yercesine, üzülmem. Sen’in için üzülürken, Nasıl olurda başka birisinin mutluluğunu kendime paylaştırabilirim.

Düşündüm, Sana Seni Seviyorum Seni her şeyden Çok seviyorum Demeden önce, Düşündüm. Ya hiç Cevap vermezse ? vermedin, Gözlerine bakarken, masumca, çaresizce, Yitik bir şekilde bakarken, Cevap vermeden gidişin, öyle üzüntüye boğdu ki beni, arkandan bakarken, Asla ama Asla kimseyi Sevmiceğim derken, Sen giderken… Demiştin, Sevemem Sevmemeliyim demiştin, Ben Seni Böyle tanımadım, Beni Böyle sevdiğini bilmiyorum Demiştin. Gitmiştin.

O gün Kaç bitiş geldi aklıma biliyomusun. Susmak, Gitmek, Ölmek, Her biri Bir bitişti benim için,
Şimdi Sana Susuyorum, Sana olan Sevgimi, Nefrete dönüştürüyorum, Seni kendi içimde bitiriyorum, Beni konuşturmanı engelliyorum. Ben her şeyden kopuyorum. Nasıl oldu da böylesine, müptelan olabildim. Susmanla başlayan o gün’üm Ne ile sonuçlanacaktı, bilemiyorum.

Gidiyorum, Bugün’ü Senin Hayalin ile sonlandırmak için gidiyorum. Bugün kendimden, Gururumdan, Onurumdan, Şerefimden. Hepsini bir anda silerek, En önemlisi Gözlerine Baktığım Son insan, Sen olarak gidiyorum, Hayatımdan, Hayatından, Hayattan, Kopup gidiyorum.

Artık hiçbir neden geri döndüremicek beni, bedenimi. Düşüncelerimi, Sevgimi. Ölümü Tatmanın Zamanımı geldi ne ? ilk Defa sevdim, Son defa yenildim. Artık ilk’lerim ve Son’larım olmıyacak. Hafızam da Sen, Ruhumda, Sen, Düşlerimde Sen, olarak bitiyorum. Ölüm için değil, Gözlerine Son bir kez bakamadan yittiğim için üzülüyorum. Susmayla başlayan günümün, Son noktası. Ölüm’ü görüyorum.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 395
favori
like
share