:20: Bilgisayarin sesini sonuna kadar acsakda bu ses seviyesi bize yetmiyosa ve de extra hoporlor olmadan bu ses seviyesini yukseltmenin bi yolu varmidir?
Sonucta ben leptop kullaniyorum ve extra hoporlor takmak istemiyorm ve de ses seviyesini sonucta bir sınırının oldugunu gördüm. Bunu biosdan veya regedit den artırmanin yolu varmidir? Ya da bi program (winamp plugin tarzi degil ama) varmidir?
:20:
ilginize ve paylaşımlarınıza şimdiden teşekkürler. :1:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 487
favori
like
share
BarutÇu Tarih: 14.04.2005 23:51
:6: ustalar yardiminizi bekliyorum yoksa 5+1 almak zorunda kalcam :6:
BarutÇu Tarih: 13.04.2005 20:22
:5: 5+1 güzel tabi ama ben hep yanimda taşımak zorundayim bilgisayari, onun için biraz zor olur 5+1 de yanimda taşımam
ses kalitesini gene plugin lerle belli bi seviyeye getirebilrim. Bu arada baktim ses ayarlarina kartin. Zaten en yüksekde. Daha doğrusu kendi eqolizeri var onuda hepsini denedim hepsi ses kalitesini bozdu. leptop için olan en iyisi gene.
Ama benim dediğim soru biraz daha farkli;
örneğin windows açılış degerini regeditden 5 den 1 yapinca nasil hizlaniyosa(atiyorum) bu sesinde oyle bi Maximum degeri varmi acaba? Onu direk açabilrmiyim? Sonuçta leptop hoprlorunu patlatacak degil herhalde denemek lazim. genede yardimin için sağol dostum.
alperenercan Tarih: 13.04.2005 19:47
Valla bence bu senin laptop un hoparlorleri ile alakalı bir durum çünkü sen sesi ne kadar çok açarsan dinleyeceğin müziğin kalitesi de aynı şekilde azalacaktır. Ama genede bence ses kartının ayarlarına bir bakmanı tavsiye ederim. Oradan eğer ses seviyesi düşükse arttırabilirsin. Ama benim tavsiyeme gelecek olursak bir tane 5+1 bağla benim gibi laptop için güzel oluyor... :46: