Özkaymak hotel - Falez hotel - Antalya falez hotelAntik ve Doğal güzelliklerin ortasında bir teknoloji harikası olarak yükselir 5 yıldızlı Özkaymak Falez Hotel.Sırtı Batı Toros'ların yamaçlarında , bakışları Akdeniz'in sonzu ufuklarında…Kaynağı antik yörenin göz kamaştırıcı falezleri , varoluş nedeni sizin düşlerini , hayalleriniz.

Özkaymak Falez Hotel Antalya'ya daha ilk admınızı atar atmaz büyüleyici atmosferi , seçkin ortamı ve kendine özgü dünyası sizi sarar. İçten , saygılı , sımsıcak bir konukseverlik , kusursuz bir konfor , sınırsız olanaklar ve doyumsuz güzellikler bu dünyanın ayrılmaz parçalarıdır. Artık herşey bambaşkadır. Sizin için Özkaymak Falez Hotel Antalya günleri başlamıştır.

Şimdiye dek hiç yaşamadığınız duygular , hayal gücünüzü aşan 2000 kişilik bir atmosfer : Olympos Disco. İnanılmaz boyutlar yaratan multi lazer , 12000 watt ses çıkışı size ışık ve ses şölenini sunuyor.İçkinizi yudumlayabileceğiniz 4 ayrı bar.

Özkaymak Falez Hotel Antalya'nın odaları Akdeniz'e açılır. Çift yataklı 320 odasında , 20 suit ve 2 kral dairesinde konfor , Akdeniz'le içiçe yaşanır. Bir başka deyişle Özkaymak Falez Hotel Antalya konforun günümüzdeki adıdır.ODALAR

TOPLAM ODA : 342
TOPLAM YATAK : 684

STANDART ODA : 320 adet / 28 m²

259 tanesi twin yataklı, 12 adeti bağlantılı olan standart odalarımızda, uydu yayın TV, saç kurutma makinesi, direkt telefon, minibar, duvardan duvara halı, merkezi klima, banyo/küvet, balkon, kasa mevcuttur.

SUİT ODA : 20 adet / 58m²

1 oturma odası, 1 yatak odasından oluşan suit odalarımızda, 2 adet uydu yayın TV, 2 adet minibar, direkt telefon, saç kurutma makinesi, duvardan duvara halı, merkezi klima, oturma odasında 1 adet duşlu, yatak odasında küvetli banyo, iki oda arasında kapı, kasa, balkon mevcuttur.

KRAL DAİRESİ : 2 adet / 212m²

1 adet yatak odası (46m²), 1 adet yemek odası (43 m²), 1 adet salon (71 m²), mutfak, kasa ve giyim odası, 2 adet banyodan oluşur.web adresi : [url]www.ozkaymakotels.com[/url]

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 557
favori
like
share
casper Tarih: 21.04.2009 17:05
geçtiğimiz bayram buradaydık güzel fakat biraz eski bir otel

ve buda benim objektifimden falez