Hotel Fantasia De Luxe


Otel Fantasia De Luxe, Kuşadasında yer alır.Otel,İzmir Havaalanı'na 65 km,Bodrum Havaalanına 175 km,şehir merkezine 5km,Ulusal Park'a 25 km,Prienne,Efes,Didyma gibi antik kentlere 70 km uzaklıktadır.Egenin seçkin beldesi Kuşadası'ndaki Hotel Fantasia De Luxe, Efes, Prienne, Milet, Didyma gibi antik kentlere ve Meryem Ana Kilise'sine yakın konumuve dünya standartlarındaki kalitesi ile siz konuklarına hizmet veriyorBu otelin hizmet anlayışı isminde gizli. Önce hayal edin, sonra içeri gelin.

Sizin için de yemek yemek tatilin vazgeçilmez bir parçasıysa, doğru adrestesiniz. Fantasia Hotel De Luxe'de her damak zevkine uygun mutfağı bulacaksınız. Geleneksel Türk ve uluslararası mutfaklardan seçilmiş lezzetler ile açık büfe hizmeti veren Nostalgia öğlen "snack" servisi veren allegro ve Alaturca ile Ege ve Akdeniz mutfağından özel sofraların kurulduğu Prelude Restaurant, sizlere Fantasia De Luxe Hotel kalitesi ile enfes lezzetler sunmaktadır.
Fantasia Hotel De Luxe 150 mt. uzunluğunda plajı ve 2 mt. su kesimli yatların yanaşabildiği iskelesi, yüzme havuzları ve yaz kış kullanımda olan kapalı ısıtmalı yüzme havuzu ile sizlere eğlence dolu seçenekler sunmaktadır.
Balo salonu, Neva, Panorama Salonu, Prelude Salon, Oyun Salonu, Havuz başı ve size özel uygulamaları ile Fantasia De Luxe Hotel, Catering, Servis ve Özel davetlerinizin prestijidir. Toplantı, seminer, konferans ve özel davetler için kullanılan 500 kişilik balo salonu ve 100-600 kişilik toplantı ve davetler için düzenlenebilen Neva ve diğer toplantı salonları tüm audio/visual sistemler, özel ışıklandırma, telefaks, teleks, fotokopi, 4 kanal simultane çeviri sistemi ve hızlı internet erişimi ile hizmet vermektedir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 336
favori
like
share