Kerasus Spa - Wellness Resort


Otel Kerasus, Ayasaranda koyunda size özel 250 metrelik kumsalı ile yer alır.Bütün bir yıl çalıştınız, yoruldunuz. Hayalini kurduğunuz kısıtlı tatil zamanınız geldi. Peki bu kısacık sürede ne yapmak istersiniz? Koca bir yılın birktirdiği stres ve yorgunluğunu atmak, biraz eğlenip rahatlamak, sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirmek... İsteklerinizin tümü için huzur, keyif ve mutluluk aynı çatı altında buluştu. Tatil Kerasusta anlamını buldu.

Fulya, Çağla ve Ayça binaları olarak 3 bölüme ayrılan Kerasus Apartlar 10 apart odaya ve 55 stüdyo daireye sahiptir.
Lezzeti ile ünlü Hotel Kerasus mutfağının sırrı kendi çiftlik ve bahçelerinde organik yollarla yetiştirilen ürünleri kullanmaktan geçer. Sağlık ve lezzet dolu yemeklerin tadına ister otel içerisindeki kapalı restoranlarda isterseniz bahçe ve plajda bulunan açık restoranlarda bakabilirsiniz.

Ayasaranda Koyundan Sakız Adasına uzanan muhteşem deniz manzarasına açılan pencereleri, standart olarak bulunan televizyon, klima, minibar, telefon, saç kurutma makinası ve internet bağlantısı ile tüm Hotel Kerasus odaları konforlu ve huzurlu bir tatil için sizi bekliyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 359
favori
like
share