Pırıl Hotel Thermal - Beauty Spa


Pırıl Hotel Thermal, Alaçatıya 10 km Çeşme'ye 500 m, kendi özel plajına 7,5 km, Ilıca'ya 7 km, İzmir'e 72 km ve İzmir ADB Havalimanı'na 80 km uzaklıktadır.Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa Altın Kum Plajı'nın uzantısında yeni yapılan hizmet ünitesi ile misafirlerine en iyi hizmeti sunar. Plajda hiçbir betonarme yapı, trafik, gürültü kirliliğinin olmamasının getirmiş olduğu sakinlik ve huzurun doyumsuzluğunu yaşayabilirsiniz. Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa Türkiye'nin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı; deneyimli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen misafir memnuniyetini sürdürmek için her aşamada kaliteli hizmet vermektedir.

Türk ve dünya mutfaklarından açık büfe farklı lezzetlerin, Ege ve Akdeniz Mutfağından nefis lezzetlerin sunulduğu Pırıl Ana Restaurant ve Dila Ana Carte Restaurant bulunmaktadır.
Dilerseniz hem tatil yapmak hem de iş görüşmelerinizi yürütmek için 5 adet toplantı salonu mevcuttur.
Gündüzleri deniz veya havuzda eğlenip geceleri animasyon ekibinin sizler için hazırladıkları şovlara katılabilirsiniz.

Otelde 140 oda mevcuttur. Bütün odalarda minibar, uydu yayınlı TV, telefon, klima, merkezi ısıtma, saç kurutma makinesi, elektronik güvenlik kasası, yangın dedektörü ve balkon bulunmaktadır.


İzmir - 72 km
İzmir ADB Havalimanı - 80 km
Alaçatı - 10 km
Ilıca - 7 km

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 329
favori
like
share