Limak Atlantis belek - limak atlantis antalya - limak atlantis otel - limak hotelsAntalya Belek‘te 3 Mayıs 2002 tarihinde hizmete giren Limak Atlantis Hotel yaz-kış hizmet vermektedir. Ana bina ve iki resort binadan meydana gelen, Atlantis Hotel'de; toplam ... oda bulunmaktadır.

Limak Atlantis Hotel, Antalya havaalanına 35 km ve şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tesis; 14 adet ana salon, 1500 metrekarelik sergi alanı ve 4100 metrekarelik kapalı alanı bulunan bir kongre merkezine sahiptir. Kongre merkezi haricinde ayrıca, 1100 kişilik Auditorium ve 75'er kişilik 4 ayrı salon bulunmaktadır. Tesiste, 4 kaydıraklı aquapark, olimpik yüzme havuzu, 175 metrekarelik ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, relax pool olmak üzere toplamda 11 adet havuz bulunmaktadır. Tesisin sahip olduğu toplam su alanı; 4.500 metrekaredir. Tesiste 5 adet alakart restoran, 8 adet bar Wellness & Spa Center, Bowling Center ve diğer aktivite alanları bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası kongrelere katılımların yüksek olduğu tesiste, kaliteli hizmet anlayışı ve misafir memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Limak Atlantis Hotel ; ISO 9001, Çevre ve Ohsas, Hacipp kalite belgelerine sahiptir.
Limak Atlantis Hotel & Resort'te, 2006 yılında; Almanya, Türkiye, BDT, Belçika, Hollanda, Ingiltere ve Isveç‘ten gelen misafirler başta olmak üzere 303.512 gece konaklama olmuştur.
Limak Atlantis Otel ve Tatil Köyü
İleribaşı Mevkii Çamlık Sokak No:12
Belek Antalya

[url]www.limakhotels.com[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 741
favori
like
share