limak arcadia hotel - limak hotels - limak tatil köyü - limak arcadia golf resort
Limak Holding bünyesindeki ilk turizm tesisi olan Antalya’nın Belek ilçesinde kurulu beş yıldızlı Arcadia Otel ... odasıyla ve 97,000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.

Tesis sahip olduğu 11 adet Futbol Sahası ile amatör ve profesyonel futbol takımlarına ev sahipliği yapmakta ve başarılı organizasyonları ile Avrupa’dan Uzakdoğu’ya kadar birçok takımı ağırlayarak turizme yeni bir boyut getirmektedir. Bünyesinde bulunan 5 adet futbol sahası UEFA standartlarına sahiptir. Arcadia Otel 2006 yılında 146 takımı ağarlayarak bir rekor kırmıştır.

Otelde 4 adet Alakart Restoran, açık ve kapalı Yüzme Havuzları, Aquapark, 4 adet Tenis Kortu, Plaj Voleybolu Sahası, Anfi Tiyatro, 300 kişilik 3 adet Toplantı Salonu bulunmaktadır. Tesis Antalya havaalanına 35 km, Belek merkeze sadece 700 m uzaklıktadır.
Arcadia Otel, 2005 yılında Almanya pazarında en çok tercih edilen beş otelden birisi olmuştur. Arcadia Otel 2004 yılında Thomas Cook Acenta Misafirleri tarafından servis, konaklama ve kalitede en çok beğenilen otel sıralamasında birinci olarak Marka ve Üstünlük Ödülüne layık görülmüştür. Arcadia Otel personeli, Novum Touristik tarafından 2004 sezonunda turizme katkı ve başarılarından dolayı teşekkür belgesi ile ödüllendirilmiştir.


Limak Arcadia Otel ve Tatil Köyü
İskele Mevkii Belek Antalya

[url]www.limakhotels.com[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 427
favori
like
share