limak limra otel - limak limra tatil köyü - limak hotels
Limak Limra Otel ve Tatil Köyü, Antalya’ya 60 kilometre uzaklıkta, ödüllü muhteşem mimarisiyle, tarih, deniz, doğa ve güneşin bütünleştiği Kiriş koyundaki konumuyla, cennetten bir köşe adresidir.

Ağustos 1998’de hizmete giren ... yatak kapasiteli Limra Otel, Ana Bina (Otel kısmı), Arycanda ve Fame Garden (Aile Suitleri) olmak üzere 3 farklı oda tipi ile konukları için her türlü alternatifin düşünüldüğü ender tesislerdendir. 2003 yılında Limra Park binası ve 2 adet futbol sahasının da tesise katılması ile 140.000 metrekarelik alana ve 2000 yatağa çıkan Limra Otel ve Tatil Köyü kompleksi, Kemer Bölgesindeki en çok yatak kapasitesine ve en geniş alana sahip ikinci otel konumundadır. En büyüğü 3500 metrekare olmak üzere 4 açık ve 300 metrekarelik kapalı havuzu ile Limra Otel Kemer bölgesindeki su kapasitesindeki liderliğini sürdürmektedir.

Limra mutfak ekibi, Ocak 2004 tarihinde “PRODAC I. Akdeniz Genç Aşçılar Yarışması”nda Mansiyon, fiubat 2004 tarihinde “FABEX Alman Aşçılar Derneği” tarafından Onur Ödülü ve 2005 “IV. Türkiye Gastromi Yarışması”nda Genç Aşçılar ve Akdeniz Yemekleri Dallarında birincilik ödüllerini kazanarak başarılarına başarılar katmaya devam etmektedir.
Yaz kış hizmet vermeye devam eden Limra Otel ve Tatil Köyü, 2006 yaz sezonunda başta Belçika, Rusya, Hollanda ve Almanya olmak üzere yaklaşık 400.000 geceleme ile yerli ve yabancı misafirlere ev sahipliği yapmıştır. 2006-2007 kış sezonunda toplam 43 yerli ve yabancı futbol takımını ağırlayarak Kiriş bölgesinde bir rekora imza atmıştır.


Limak Limra Otel ve Tatil Köyü
Turizm Caddesi No:15 Kiriş
Kemer Antalya

[url]www.limakhotels.com[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1884
favori
like
share