limak babylon - limak hotels - limak otel kibris - limak babylon otel

Limak Babylon Resort, İskele mevkiinde havaalanına ve şehir merkezine 10 km, Ercan havaalanına 65 km, Magosa'ya 25 km uzaklıktadır.

Akdeniz'in mükemmel iklimi, eşsiz doğası ve misafirperver insanlarıyla Kıbrıs, turizmin cennet mekanlarından birisidir. Bozulmamış doğal güzellikleri ve 9000 yıllık görkemli tarihinin yanı sıra dört mevsim güneş, pırıl pırıl bir deniz ve uzun kumsalları Kıbrıs turizminin değerlerini oluşturmaktadır.

Babylon, dünyanın yedi harikasından biri olan Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenerek tasarlanmıştır. Otelde ... yatak, 4 adet kapalı ve açık Yüzme Havuzu, Aqua Park, Bowling Salonu, 4 adet 800 kişilik kapalı, 3 adet 600 kişilik açık Alakart Restoran, 9 adet Bar, Tea House ile ulusal ve uluslararası kongreler için tasarlanan bir adet 2.000 kişilik, bir adet 1000 kişilik, 2 adet 400 ve 4 adet 200 kişilik Toplantı Salonu ve bu salonlara hizmet veren bir Alakart Mutfak bulunacaktır.
Bunların yanısıra projede, 2000 metrekare SPA merkezi, Türk Hamamı, 2 adet Sauna, 2 adet Buhar Hamamı, Futbol Sahası, Voleybol, Basketbol sahaları ve 2 adet Tenis Kortu da yer almaktadır.

Limak Babylon Resort Haziran 2009 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır.


www.limakhotels.com

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2267
favori
like
share