Queen Elizabeth Elite Suite Hotel - Spa


Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa Göynük'te inşaa edilmiştir. Kemer'e 9 km, Antalya'ya 30 km ve Antalya Havalimanı'na 40 km uzaklıktadır.Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa, bir yat limanı, göl villaları da limana yanaşan ve bu limana demir atmış gemilerden oluşturulmuş olup, seçkin misafirlere unutamayacakları farklı bir tatil yaşatacaktır. Limana yanaşan diğer gemilerde göl villalarından oluşmaktadır. Tamamen havuzun içinde olan villalar daha küçük gemiler şeklinde tasarlanmıştır. Maksimum transatlantik konforu ile maksimum misafir memnuniyetinin kesiştiği tesiste en unutulmaz günlerinizi yaşayacaksınız.

Buz Pateninden Bowlinge, Yüzme Havuzlarından Aquparka kadar insana hayat ve enerji veren rekreasyon ve spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.
Çocuklar, gençler, yalnız seyahat edenler, çiftler ve ikinci baharı yaşayanlar için heyecan verici ortamlar bulunmaktadır.
16 Farklı Ülke Mutfağı'ndan yemeklerin sunulduğu 6 adet A'la Carte Restorant'ta seçkin yemeklerin tadına bakabilirsiniz.
Sağlık ve Güzellik Merkezinde; Kuaför, masaj odaları, vücut ve yüz bakımı, solaryum, terapiler ve özel programlarla vücudunuzu yenileyip tazeleyebilirsiniz.

Otelde 395 oda mevcuttur. Bütün odalarda extra yatak, uydu TV, internet bağlantısı, merkezi klima, dijital kasa, minibar, saç kurutma makinesi, özel banyo ve direkt hat telefon bulunmaktadır.

Kemer - 9 km
Antalya - 30 km
Antalya Havalimanı - 40 km

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 858
favori
like
share
dumanalti Tarih: 24.04.2009 15:25
çok güzel ilk gördüğümdede bayılmıştım inş gideriz bi gün:78:
casper Tarih: 21.04.2009 18:24
kesinlikle tavsiye etmiyorum denizle arasında bir yol var ve denizi görmüyor.