Delphin Diva Premier Hotel

Delphin Diva Premier Hotel Antalya merkeze 15km ve Antalya Uluslararası Havaalanı'na 11km mesafededir.Delphin Diva Premier Hotel mükemmel deniz ile doğanın birleştiği, eğlence ve plaj aktivitelerinin buluştuğu Lara bölgesindedir. Delphin Diva Premier Hotel'de her türlü konforu ve eğlenceyi bulacaksınız. Gün sonunda Antalya'nın en rahat odalarında konaklayacaksınız.

Gündüz; animasyon spor turnuvaları, havuz oyunları. Akşamları revü, skeç, şov animasyonları ve diskotek sizleri eğlendirmek için hazırlanmıştır.
Çocuk ve gençler için animasyon; Mini Club 4 - 12, Teen Club 13 - 14 yaş arasındaki çocukları eğlendirmek için kurulmuş olup, Lunapark Çocuk Diskosu, Çocuk Sineması, Çocuk Menüleri özenle hazırlanmıştır. Arzu edildiği takdirde çocuk bakıcısı da temin edilir.
Çok amaçlı sahası (voleybol, mini futbol ve basketbol ), 2 tenis kortu, fitness ve SPA merkezleri, plaj voleybolu ve aktif oyunlarla sportif animasyon programları, plajda su sporları merkezi, kaydıraklı açık, kapalı yüzme havuzlarında hem aktif hem de dinlendirici bir tatilin keyfini çıkarın...
40 kişilik kapasiteye sahip Sapphire Restoran’da Fransız ve Japon Mutfağı’nın seçkin yiyeceklerini tadabilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 646
favori
like
share