Metin2 Hile yaparken dikkat etmeniz gerekenler.

Arkadaşlar hemen hepimiz Metin2′de hile yapmaya çalışıyoruz yada yapıyoruz.Fakat hile yaparken karşılaştığımız sorunlarla ilgili bir yazı düzenlemek istedim.Özellikle hile yaparken dikkat edilmesi gerkenleri listelemeye çalıştım.

1)Speed hack hilesini yapmamaya özen gösterin, onun yerine teleport yap çünkü hem yakalanma riskin azalır,hemde speed hackden daha iyidir.

2)Şehirde speed hack yapman gerekiyorsa hızını az bir şekilde arttırki başkaları senin mor pot bastığını sanıp şüphelenmesinler.

3)Saldırı hızı hilesini yaparken gece 12 ile öğle 12 arasındaki 12 saatlik zaman diliminde yapmaya çalış, çünkü oyundaki serverlar boş olur yakalanma riskin büyük bir şekilde azalır.

4)Biri hile yaptığını fark ettiğinde eğer sana “o hileyi kapa” ya da “çok güzel hile yapıyorsun” dediğinde asla cevap verme.

5)Tenha yerlerde hile yaparken kalabalık partiler oluştuğunu görürsen partilere girme ve mümkünse başka bir yere/ch ye git.

6)Biri sana hile yaptığın için video aldığını söylerse yine ona cevap verme, gm ye videoyu atmaması için yalvarma, böylece hile yaptığın ortaya çıkar.

7)Düelloda hile yapacaksan şehir dışında yap çünkü şehir ortasında hile yaparsan video alan olabilir.

8)Başkalarının yayınladığı hilelerle kalma, kendinde araştır, kimbilir belki hepimizin düşlediği para hilesini sen bulursun!

9)İnternette gördüğün para hilelerinde,ölümsüzlük,exp hilesi gibi çok uçuk hilelerde dikkatli ol virüs taşıyabilir.

10)Id ve şifreni isteyen bir hile gördüğünde onun gerçekleşmesi milyonda 1 ihtimaldir, hesap çalmaya yönelik bir programdır. Ama egonu tatmin etmek istiyorsan kullanmadığın bir hesapta deniyebilirsin…

11)Hile yaparken şüpheli kişiler/partiler görürsen hileni hemen kapa.

12)Kalabalık yerlerde oto çekme hilesi yapacaksan pelerinmiş gibi kullanmaya özen göster, yani sürekli çekme, biraz ara vererek canavarları çek.

13)Eğer auto pick açıksa,özellikle de şehirde çok dikkatli ol kazara enter tuşuna basman seni ele verebilir!

14)Eğer bir gün banlanırsan, sakın üzülme. Çünkü gm senin değil sen gmnin bariz kabusu olmalısın!

15)Şunu asla unutma bu bir oyun, ama oyun bile olsa tadını kaçırma, bugün oyunda hesap çalan yarın bi bakmışızki…

alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1680
favori
like
share
Hayalet61 Tarih: 26.08.2009 04:18
BU NE KARDEŞIM BEN HILE YAPANI VIDYOYA ALDIM KEŞKE ALAMASAYDIM KOS KOCA GM LERIN SITESINDE BILE HIKLE ANLATIMIZ VAR BEN BUYUK EŞŞEK LIK ETTIM ADAMI VIDYOYA ALDIGIMA
Ege - Shadow Tarih: 18.08.2009 10:46
emeqe sayqı göster burda hiLe payLaşımı yasak zaten!
Gundii Tarih: 20.04.2009 12:40
evet guzel bılgıler... hıle kullanmak artık zorlastı... hem hıleyle tadı cıkmaz bea