ATEŞ GRUBU: [COLOR="cyan"] [COLOR="lemonchiffon"](Koç, Aslan ve Yay)''Ateş burçlarından olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır.Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

TOPRAK GRUBU: [COLOR="cyan"] [COLOR="lemonchiffon"](Oğlak, Başak ve Boğa)Toprak burçlarından kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.

HAVA GRUBU: [COLOR="cyan"] [COLOR="lemonchiffon"](Kova, Terazi ve İkizler)Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor.Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.

SU GRUBU: (Balık, Akrep ve Yengeç)Su burçları saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır bu grubun hanımlarına.Makyaj da ise metal renkler göz önünde bulundurulmalı.''

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 446
favori
like
share