@ChRoMe

sitemize hoşgeldiniz.oteliniz hakkında verdiğin bilgi için teşekkürler :1:

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1845
favori
like
share
Nehir Tarih: 16.09.2009 07:57
@ChRoMe

sitemize hoşgeldiniz.oteliniz hakkında verdiğin bilgi için teşekkürler
ChRoMe Tarih: 15.09.2009 18:25
[FONT="Lucida Console"]Arkadaşlara katılıyorum. Ben kendim Swiss Otel'in Üyelik kartlarını satan bir firmada müdür yardımcısıyım.1 yıl boyunca yemeklerde % 50 indirim hakkına sahip olacağınız gibi , bir gece iki kişilik ücretsiz konaklama hakkınızda bu paket içerisinde yer almaktadır.Bunun haricinde bu üyelik paketi ile birlikte yine Swiss Otel İstanbul ve Çeşme Sheraton'da konaklamalarda %10 yemek indirimlerinde %50 , içecek indirimlerinde %20 indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

Bunun dışında size sunulan ek sertifikalar ile , bir şişe yerli şarap , Swiss Gurme pastanesinden 4-6 kişilik bir pastanızı size hediye olarak veriyoruz.Ve daha sayamadığım 3-5 sertifika dahil.

Diyeceksiniz ki bu kadar mı

Tabiki hayır .Eğer yurt dışına çıkıyorsanız bu üyelik paketi ile size birde Club Hotel kartı hediye ediyoruz.Club Hotel kartı ne işe yarıyor diyeceksiniz.Club Hotel kartı ile 50 ülkede 100'den fazla katılımcı otellerimizde konaklamalarda ve yemeklerde %30'a varan indirimler kazanıyorsunuz.

Yine bitmedi Sık sık yurt dışına seyhatiniz oluyorsa İngiltere , İspanya , Fransa ve İtalya'da katılımcı otellerimizin herhangi birinde yine 1 gece 2 kişilik konaklama sertifikasının sahibi oluyorsunuz.

Ve bu üyeğilin yıllık ücreti sadece ama sadece 435 lira arkadaşlar.

Bu üyeliğe dahil olmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsinler yada yukarıda verilen numaralardan Restourant Rezervasyondan Nilüfer Hanım'a danışsınlar kendisi zaten bize aktaracaktır.

Pişman olmayacaksınız
NaZ Tarih: 12.09.2009 19:25
Süper bir otel, helede odaniz deniz tarafindaysa. Odalarin dizayni, manzara ve havuzlar çok güzel. Yemekleri ve içecekleri çok lezzetli ve kaliteli.

Kesinlikle tavsiye ederim