Arzu Hotel Aparts Yalıkavak Bodrum

Sabah 8.00 den itibaren açık büfe olarak sunulan kahvaltı kendinizi evinizde hissettirecek ve aynı zamanda yöresel tatları denemenize olanak sağlayacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Özükara ailesinin kendi zeytinlerinden oluşan ev zeytini ve zeytinyağı yanında yöreye özgü çökelek her zaman sofrada yer almaktadır.Özükara ailesinin hazırladığı ev yapımı kurabiye ve börekler zaman zaman sofrayı zenginleştirirken eğer mevsiminde iseniz otel bahçesinde yetişen üzümler sabah kahvaltısının sürprizi olabilmektedir.

Bodrum'a özgü ev yemeklerinden oluşan menü öğle ve akşam yemeklerinde Özükara ailesinin konukseverliği ve sıcaklığını yansıtmaktadır. Ancak yiyecek konusunda damak tadını değiştirmek istemeyenler için çeşitli seçenekler her an servise hazır bulundurulmaktadır. Yemek aralarında bir şeyler almak isteyenler için soğuk, sıcak sandviç, hamburger ve arzu edenler için gözleme servisi her zaman yapılmaktadır.

Havuz başındaki beş çayları, ev yapımı kurabiye boğaça ve ya börekle gün batımına kadar sürmektedir. Muhteşem Yalıkavak günbatımını arzu edilirse havuz başındaki barda aperatifinizi alırken izleyebilirsiniz.

Akşam yemeği sonrası yürüyüşlerinizi dostlarınız ve kendiniz için yapacağınız. Yalıkavak merkezinde yer alan çarşıyı da kapsayacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Sakin geçen günlük yaşamın ardından hızlı ve eğlence dolu gece hayatı arzu edenlere 30 dakikalık ulaşımla Bodrum-Yalıkavak dolmuşları sabaha kadar servis vermektedir.

Web Sitesi: [url]www.arzuhotel.com[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 374
favori
like
share