Dev maç hangi şehirde

13 Mayıs’ta oynanacak.Fortis Türkiye Kupası finalistleri belli olurken, dev mücadeleye ev sahipliği yapacak şehir de belirlendi13 Mayıs'ta oynanacak.Fortis Türkiye Kupası finalistleri belli olurken, dev mücadeleye ev sahipliği yapacak şehir de belirlendi. Öncelikle, bu sezon açılışı yapılan Kayseri Kadir Has Stadı'nda finalin oynanması planlanmıştı. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu, hem Beşiktaş, hem de Fenerbahçe'nin "Maçı İzmir'de oynayalım" talebini geri çevirmedi. Kayseri Kadir Has Stadı'nın da, A Milli Takımımız'ın Azerbaycan ile oynayacağı hazırlık karşılaşmasına sahne olacağı dile getirildi. Bilindiği gibi 2004-2005 sezonunda İzmir Atatürk Stadı'ndaki Türkiye Kupası Finali'ni, Beşiktaş 3-2 kazanmış ve kupayı müzesine götürmüştü.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2444
favori
like
share
PhoeniX Tarih: 23.04.2009 13:56
fenerbahçe bu kupayı alıcak bu sene zaten ligdeki üzüntülerinden sonra bu kupa için elinden gelenlerei yapıcaktır moral ve ilaç olması için
ultimatom Tarih: 23.04.2009 12:51
Haydi'ye bende katılıyorum bencede öyle olacak gibi dostluk kazansın kimseden kan akmasan kavga olmasın güzel futbol oynayan kazansın ...
Haydi Tarih: 23.04.2009 12:40
Fenerbahçe, önceki yıllarda cezalı maçlarınıda İzmir'de oynuyordu ve seyirci problemi de yaşamamışlardı. Beşiktaş için dezavantaj.
Lig adına elinde hiçbirşeyi kalmayan Fenerbahçe'nin, taraftarını küstürmemek ve yıllardır alamadıkları kupa için tüm futbolcuların çok iyi efor sarfedeceklermiş gibi içimde bir his var.
Fenerbahçe alır gibi.