Asya Kızılcahamam Termal Otel - Termal Otel Ankara

[URL=http://img2.imageshack.us/my.php?image=asyakizilcahamamtermal1.jpg]


Temiz havası ve şifalı suları ile tarih öncesi çağlardan beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Kızılcahamam’da eşsiz bir konfor ve mükemmel çam ormanları sizleri bekliyor. Günlük hayattan kaynaklanan yorgunşuğun ve stresin atılabileceği huzur dolu mekanlar kendine özen gösterenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Kızılcahamam’ın nefis çam ormanlarının içinde yer almaktadır. Ankara-İstanbul E5 Karayolu üzerinde yer almkata olup; Ankara’ya 76km, İstanbul’a 379km, Esenboğa Havaalanı’na 100km, şehir merkezine 5dk yürüyüş mesafesindedir.

Tesis otel odaları ve apart dairelerden oluşmaktadır.

Otel odalarında;
TV, Telefon, Minibar, Saç kurutma makinesi, Çelik kasa, Internet bağlantısı, Küvet, Termal su, Banyoda, imdat butonu, Banyoda telefon ve müzik, Yangın dedektörü, Kartlı kapı kilit sistemi, Dağ ve şehir manzaralı balkon bulunmaktadır. Standart odalardan 31′ sigara içilmeyen, 4′ü antialerjik, 3′ü bağlantılı ve 1′i de engelli odası şeklindedir.

Apart dairelerde;
TV, Buzdolabı, Ocak, Microwave, Mutfak ekipmanları, Internet bağlantısı, Yangın dedektörü, Küvet ve termal su, Banyoda imdat butonu, Saç kurutma makinesi, Kartlı kapı sistemi, Resepsiyonda kasa, Telefon, Dağ ve şehir manzaralı balkon bulunmaktadır. Apartların 154 adeti tünel ile aktivite merkezine bağlı olup, 1 adet engellilere özel apart bulunmaktadır.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1544
favori
like
share