Karadeniz ekibi, daha önce el sıkıştığı ancak G.Saray'ın da talip olduğu Adanasporlu Emre'de imzaya çok yaklaştı. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Del Piero lakaplı oyuncunun Trabzon'a gideceğini açıkladı.

***

Del Piero bitti

Ara transferde G.Saray'ın devreye girmesiyle rötar yapan santrfor imzaya yakın. Emre'nin transferini Adanaspor başkanı da doğruladı.

Akgül açıkladı
Trabzonspor bir süredir istediği Adanasporlu Emre Aktaş'ın işini bitirdi. Ara transferde el sıkışılan, G.Saray'ın devreye girmesiyle rötar yapan 23 yaşındaki golcü imzaya çok yakın. Emre'nin transferini Adanaspor Başkanı Bayram Akgül de doğruladı. Akgül, Radyospor'da Aydın Cingöz'ün 'Gündem' programında açıklamayı yaptı.

Emre
de sıcak
Akgül, "G.Saray ve Trabzonspor dışında bir büyük kulüp daha Emre'yi istiyor. Bize en ciddi teklifi Trabzonspor yaptı. Sanıyorum sezon sonunda Emre Trabzonsporlu olacak" dedi. Yönetim olarak her futbolcunun önünü açmayı prensip haline getirdiklerini de belirten Bayram Akgül, "Oyuncunun seçimine saygı göstereceğiz" diye konuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 278
favori
like
share
sevil1903 Tarih: 24.04.2009 19:41
kolpa habere bak fotomaçın haberi normaldir(:

bütün medya traş forza beşiktaş
MaRaBoGLu61 Tarih: 24.04.2009 19:37
günde 98 gazete okuyorum bu yönde bir habere rastlamadım

balon hatta balonun danişkası
TS-61 Tarih: 24.04.2009 18:26
bu kadro hiç bir takımda yok.

Dogru söze ne denirki?
En azindan yarisi da bizde olmasaydi iyi olurdu.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 24.04.2009 17:40
bence takımımız bu oyuncuyu aldı.çünkü devre arasında sivas spor'a gitmemesini biz engelediğimizii biliyorum.ondan dolayı bu adam bize gelecek.su anda busezon sampiyon olmamamız diye bir sey olamaz.hatta olmaz.bu kadro hiç bir takımda yok.ben ALLAH'ın izniyle ozlenen ozleme varacağimiza inanıyorum.TRABZONSPORLU FANATİK ASİ ÇAYKARALI.