Yılan Yağı Nedir? Yılan yağı neye yarar? Yılan yağı nasıl kullanılır? Yılan Yağı ile Saç Dökülmesi ve Kellik Sorununa Çözüm - yılan yağı kullanımı ve faydaları

Saç dökülmesini yavaşlatan ve kel olan bölgede önce tüylenme, sonrasında kıllanmanın tekrar oluşumunu sağlayan tamamen doğal bir saç bakımı ürünü… Saç dökülmesine karşı ne yapabilirim diyenler için… Snake oil - yılan yağı… Yılan yağının faydaları nelerdir? Yılan yağı saç dökülmesi ve kellik tedavisi için kullanılır mı? Yılan yağının yararları nelerdir? Yılan yağı ile saç dökülmelerini engelleyebilir miyim? Yılan yağı saç dökülmelerini nasıl engeller? Yılan yağı kelliğe çözüm müdür? Yılan yağı ile hızlı saç uzatmak mümkün müdür?Yılan yağı nasıl kullanılır? Haftada en az 3 gün uygulanınız, en iyi sonuç için aralıksız ve düzenli 1 ay kullanınız!
İstenilen bölgeye parmak ucuyla masaj şeklinde
5-10 dakika uygulanınız, 3 saat sonra şampuanla yıkayınız

Yılan yağı Saç Dökülmelerine Karşı Önerilir. Yağ saç dökülen alana sürülür 3 saat sonra Yıkanır. Haftada 3 defa uygulanması yeterlidir. Etkili sonuç alınması için düzenli olarak 4 ay boyunca kullanılması tavsiye edilmektedir.yılan yağı kullanımı ve faydaları
Yılan yağı saçların dökülmesini engelliyor ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlıyor.Güçsüz ve zayıf saçları güçlendiren adeta saçlarınızın yeniden doğmasını , oluşmasını sağlayan bu ürün ırsi olmayan saç dökülmelerinde daha çabuk etkisini gösteriyormuş.Irsi saç dökülmelerinde ise önce saç seyrekliği bulunan bölgede tüylenme daha sonra saç çıkması olayını sağlıyor.

Yılan Yağı Nasıl Kullanılır ?
Saçın diğer bölgelere göre seyrek olduğu bölgeye haftada en az 3 kere parmak ucuyla masaj şeklinde uygulanması ve bu işlem için bir günde ortalama olarak 5-10 dk ayrılması gerekir.İşlemi uyguladıktan yaklaşık 3 saat sonra ise şampuanla o bölgeyi yıkamanız tavsiye edilmektedir.Bu işlemlerin max. dönüşüm sağlaması için ürünün aralıksız 1 ay kullanılması tavsiye edilir.

Yılan Yağı Bilgi


Herşeyden önce Yılan yağı içerik olarak tamamen doğaldır ve ürün bitkisel olarak güçlendirilmiştir. Yani içeriğinde hiçbir kimyasal bileşen bulunmamaktadır. Şimdiye kadar yapılan araştırmalarda Yılan yağını kullanan kişilerde bir yan etkisiyle karşılaşılmamış olup hatta bazı kişiler başkalarının da bu üründen faydalanmaları için ilgili websiteleri ve forumlarına ürünün kendileri üzerinde nasıl bir etki yarattığını yazarak memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.
Yılan yağı piyasadaki diğer zayıflama ürünleri gibi 40-50 TL değildir.Yılan yağının ücreti 12 ile 15 TL arasındadır.Ürün hakkında aldığınız bilgiler sizi tatmin ettiyse ve ürünü kullanmak istiyorsanız yetkili eczane ve websitelerden yılan yağı ürününü temin edebilirsiniz.Global piyasada adı “snake oil” olarak bilinen bu ürün hakkında daha fazla bilgiye ve kullanıcı yorumlarına ulaşmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yılan Yağı’nı Kimler Kullanamaz ?

Şimdiye kadar yılan yağında yapılan incelemelerde Yılan yağına dair bir yan etkisi veya reaksiyona yani diğer bir adıyla etkileşime girdiği bir şampuan veya sabun türü araştırmalar sonucunda tespit edilememiş olup son derece güvenebileceğiniz bir ürün olarak ortaya çıkmıştır. Ama cilt hastalığı bulunan ve cildi çok hassas olanların mutlaka bir cilt uzmanına danışarak ürünü kullanması tavsiye edilir.

Neden Yılan yağı kullanmalıyım?
Çünkü kullanacağınız yılan yağı ürünleri Bitkisel ilaçlardır. Ve bu ürünler kesinlikle ve kesinlikle güvenlidir. Ayrıca Fiyatları gayet uygundur. Günde sadece 5-10 dk ayırarak gerçekten istediğiniz bir görünüme sahip olabilirsiniz bu konuda en fazla tanıtımı bizler değil yılan yağı kullanıcıları yağıyorlar. İşte kullanıcı memnuniyeti bu kadar yüksek olan bir ürünü almanızı bende öneriyorum. Yılan yağı hakkındaki sorularınızı, eleştiri, önerilerinizi veya sormak istediğiniz sorunun yanında aldığınız etkileri anlatan bir yorum yazabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 15332
favori
like
share
selenkeskin Tarih: 20.06.2009 12:35
Teşekkürler paylaşım için
Şayeste Tarih: 28.04.2009 09:00
Eczanelerde de aktarlarda da hatta büyük marketleri bitkisel ürün reyonlarında bile bulabilirsiniz..
seyfoglu Tarih: 28.04.2009 07:52
Eczanelerdemi yoksa aktarlardamı bulabilirim teşekkürler
Asiyan Tarih: 24.04.2009 22:26
ilk defa duydum teşekkürler canım
Ck_ Tarih: 24.04.2009 20:10
Saça iyi geliyormuş
ultimatom Tarih: 24.04.2009 19:38
Acaba gerçekten işe yarıyormu
CANÖZÜM Tarih: 24.04.2009 18:53
[COLOR="PaleTurquoise"]görümcemin kızı kullanıyor yılan yağını vede memnun kalmış saç dökülmelerine birebir ayrıca çabukta uzaatıyor saçları Paylaşımın için teşekkürler
EZqiiiii Tarih: 24.04.2009 18:32
yıLanında yaqı oLduqunu biLmiyordum ben tşkLer payLaşım için(: