SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?Her sabah uyandıgım gün ışığındı,kücük dünyama sızan aydınlıgın kendisindesin.Geldiginde apaydınlık kaplanan gözleri,gittigin vakit en koyu karanlıklara düşer biliyor musun?SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?
Gün boyu yasadıgım her dakikayı gösteren sol yanımda taşıdıgım saatimin akrebindesin.Her gösterdigi anda seni özlerim her saniye gecişinde sensizligi cekerim.Bu nekadar zordur sana atan yüregimde biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN ?
Kalemimin ucundan damlayan şiir tadıyla her boş kagıda yazılan en güzel kelimelerdesin.Ne kalemim yazabilir ne kelimeler anlatabilir ifade zorlugu cektigim en yogun sevgimdesin bendeki seni anlatmak nekadar zordur biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?
Her gece dalmak istedigim uykulara inat beynimin her hücresini kaplayan düşüncemdesin.Uyumaya calıştıgım en pembe düşlerimdesin.Sensiz yaşadıgım rüya aleminin her defasında benim icin kabus gibi oldugunu biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?Sen benim icime cektigim nefessin.Bunu böyle bilipte aldıgım nefesi boşluga üflemek nedemek
biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?Gözlerimde,ellerimde,yaşadıgım her saniyemde,bugünümde,yarınımda,akşamımda.
Yanlız odamı kaplayan duvarların yankısında sana hissettiklerimi sana olan özlemimi bir kagıtlara şiir gibi
birde o duvarlara her gece haykırdıgımı biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE ŞİMDİ ANLIYOR MUSUN ?

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 228
favori
like
share