walla işe yarıyomuş...çekinmeyin deneyin...yalanım warsa ne olayım..

Aha 1 numaralı büyü:PAPATYA FALI (sizin bildiğinizden değil : )

bir demet papatya alın ve masanın üzerine koyun.Gözlerinizi kapatarak,sewdiğiniz kişiyle kawuşmak için kaç gün bekleyeceğinizi sorarken,masadan bir awuç dolusu papatya alın.İsterseniz kaç hafta ya da kaç ay diye de sorabilirsiniz.Gözlerinizi açın ve elinize aldığınız papatyaları sayın.Elinizdeki papatya sayısı size kaç ay ya da yyıl sonra ewleneceğinizi söyleyecektir.

benim notum:buyur burdan yak...

2 numaralı büyüüüüüü...:SEWGİLİNİZLE KAWGALARA SON WERMEK İÇİN BİREBİR..
-Mawi bir mum yakın.sol elinize az miktarda tuz alın.sağ elinizle birkaç tutam tuzu mum alewine serpin.alew mawileşmeye başladığında ilişkiniz de düzelmeye başlayacaktır..

gene benim notum:aman ha dikkat edin patlamasın!

3 numeroooooo sıkı durunnnnn:AŞK DÜĞÜMÜ
-İki aşığın kalplerini birbirine bağlamak için 30 cm.lik sarı we mor iplikleri birbirine bağlayıp düğümleyin.Bu aşk muskasını sewgilinizin bileğine geçirin we ipin açık uçlarını da bağlayarak bir bileklik elde edin.Aynı renkteki ipliklerden kendinize de bir bileklik yapın ya dasewgilinizden yapmasını isteyin.Sewgiliniz bilekliği sol bileğinize bağlamalı çünki kalbiniz sol tarafınızdadır..
benim notum ühüüüüüü :yahu bu ne demeye çalışmış?anlayan beri gelsin..hem madem sewiyorlar niye birbirlerinin bileklerini rengarenk iplerle donatsınlar.?yok sewmiyorlar niye bileklerinin rengarenk iplerle sarılmasına izin wersinler?

siz bunları bırakın..inanmayın..saçma sapan şeyler..ben size asıl benim büyümü yazayım,bir uygulayında görün..aşağıda..

2 ters 1 düz takla atın,sonra hemen amuda kalkın we 27 dk. öyyyyyylece durun.28.dk.da direkt köprü kurun.Köprü waziyetindeyken sewdiğinin adını 111 kez bağırarak tekrarlayın..ara werirsen büyü bozulur ama tamam mı..ara wermek yok..aamma war ya kesin çözüm...birebir..anında gelişme...wallahi..inanmıyorsan denee..

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 19084
favori
like
share
tandamone Tarih: 15.04.2010 10:06
oda bişeymi hemen bi uçurumun kenarına gidin. en yüksek noktasından kendinizi boşluğa bırakın. havadayken amuda kalkmayı deneyin ve sevdiğinizin ismini bağırın. o döt korkusuyla öyle bi bağıracaksınızki sevgilinizin sizi duymamasına imkan yok. işte o zaman bi hızır gibi yetişecek sevgiliniz siz daha yere çakılmadan sizi kurtaracaktır. ve bir ömür boyu artık amuda birlikte kalkacaksınız. sadece amutmu türlü türlü hareketler yapacaksınız birlikte! denendi ve sonuç alındı. My-Ra arkadaşımızınki bana biraz atıyomuş gibi geldi. bunlar ciddi konular şakaya gelmez.
ByGuneSh Tarih: 04.04.2010 10:32
2 numaralı büyüüüüüü...:SEWGİLİNİZLE KAWGALARA SON WERMEK İÇİN BİREBİR..
-Mawi bir mum yakın.sol elinize az miktarda tuz alın.sağ elinizle birkaç tutam tuzu mum alewine serpin.alew mawileşmeye başladığında ilişkiniz de düzelmeye başlayacaktır
:zuhaha: Mavi mumu eLine Serptiqinde Taßiki mawiLé$ecektir :72:
Miss.ultrAslan Tarih: 04.04.2010 10:13
Millet bu tür büyülere ne kadar meraklıymış :80:
askimbenim77 Tarih: 03.04.2010 19:10
peki size nasil ulasabilirim mademki msn adresine yoluyorsunuz istenilenei fatih hoca
crazy_sempatik Tarih: 10.02.2009 16:11
galıba senı asktan sogutmuslar....
SheqeYy_BeBiSh Tarih: 09.02.2009 22:18
a$ka inanmiyorum
büyüSüDe Cehennemin DibinDe kaLSin..
FATIH HOCA Tarih: 09.02.2009 21:52
SAYGIDEĞER LEVİS 501 BÜYÜ İLE KAFAYI SIYIRMIŞ DEĞİLİM SADECE BİLGİLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM BUNU - NEGATİF YÖNDE KABUL BUYURMAYIN EĞER SİZLERİN BİLGİLERİNİZE BİRŞEY KATABİLİYORSAM NE MUTLU Kİ SİZLERİN BU TİP SÖYLEMLERİNİZ BİRAZ BENİ ÜZMEKTE NEDEN Mİ SİZCE "FATİH HOCA SENDE BÜYÜ İLE KAFAYI BOZMUŞSUN" KELİMESİ PEK HOŞ BİR MANA İÇERMİYOR DOLAYISI İLE İNANMIYORSAN MSN ADERSİNİ VER SANA İSTEDİĞİN BİR VEFK Kİ YOLLAYAYIM DENE GÖR FATİH HOCA DOĞRUMU EĞRİMİ HAYIRLI AKŞAMLAR HERKESE FIKIH TEVSİR HAVAS İLMİ İLE BİLMEK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEYLER VAR İSE VEYA KAFANIZI BU TÜR BİRŞEYLER KURCALIYOR İSE MAİL ATIN SİZLERLE GEREKLİ BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM. HEM BUNDAN SONRA İSTENİLEN VEFKLERİ MADDİ BİR DEĞER İSTEMEKSİZİN MSN ADRESLERİNİZE GÖNDEREBİLİRİM
ALLAHA EMANET DİLEKLERİMLE VEFK KARŞILIĞI SADECE BİR KAÇ SORUMA CEVAP VERSENİZ YETERLİ SAYGILARIMLA

BÜTÜN KALB-İ FİGANIM ASİL TÜRK MİLLETİ VE MİLLİYEÇİLERİNİN KUTSALLIĞINDAN YANA
FATİH HOCA
LEVIS-501 Tarih: 06.02.2009 14:17
@FATIH HOCA

5 mesaj ardarda atmana gerek yoktu. Forum kurallarını oku.

Büyü diye kafayı sıyırmışsın bence.
oLci Tarih: 02.02.2009 21:09
3 kuruş 10 para çık artık ey hacı bumbala :72: