T-shirt üzerinde kullanılabilecek her türlü özgün, komik, karizmatik ve hınzır çizginizi, sloganınızı veya grafiğinizi [url]www.catlaktshirt.com[/url] adresine yükleyin; 10binTL’lik para ödülünü kazanın.Her göreni çatlatacak zeka dolu t-shirt tasarımlarınızı bekliyoruz!

Tarih : 6 Nisan - 1 Mayıs 2009
Yer : Tiffany
Şehir : İstanbul Avrupa


Geleneksel Tiffany Çatlak T-shirt yarışmasının dördüncüsü bu yıl 1 Mart’ta başladı. Yarışmayla ilgili detaylı bilgiyi catlaktshirt.com sitesinden alabilirsiniz.Bu sene yarışma birincisi 10 binTL, ikinci 5bin TL üçüncü ise 2500TL’lik para ödülü kazanıyor!

Yarışmaya eser gönderme süresi 1 Mayıs’ta sona eriyor. Bu tarihten sonra yarışmaya t-shirt tasarımında kullanılabilecek esprili çizim ve sözleriyle katılanlar arasından 30 finalist belirlenecek. Bu eserler 15 Mayıs’tan itibaren [url]www.catlaktshirt.com[/url] adresinden oylamaya sunulacak. İnternet üzerinden yapılan oylama sonuçları Haziran ayında gerçekleştirilecek Tiffany Çatlak Parti’de jüri değerlendirmesiyle birlikte açıklanacak. Finale kalan çalışmalar Tiffany tarafından üretilerek mağazalarda satışa sunulacak. Tiffany’nin “Çatlak T-shirt” yarışması her yıl tekrarlanıyor ve seçilen çalışmalar T-Funny koleksiyonunun bir parçasını oluşturuyor. T-Funny koleksiyonunun diğer bölümünde ise Leman tiplemelerinden hazırlanan tişörtler yer alıyor.

Yer: Tiffany
Tarihler: 06.04.2009-01.05.2009

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 305
favori
like
share