“I Kissed A Girl”,”Hot’N Cold”,”One Of The Boys” gibi parçalarıyla Amerika ve Avrupa’da bomba etkisi yaratan ve haftalarca Dünya Müzik listelerinde 1 Numarada kalan KATY PERRY Dünya turnesi “The Hello Katy Tour” kapsamında İstanbul’a geliyor..

Tarih : 9 Temmuz 2009
Saat : 21:00
Yer : True Blue
Şehir : İstanbul Anadolu


Başarısını Grammy ve Brit Awards performanslarıyla pekiştiren parçalarının sözleri ve yaşam tarzıyla da Dünya gençliğinin idolu haline gelen KATY PERRY UNILIFE Organizasyonuyla 9 Temmuz akşamı İstanbul’da Fenerbahçe True Blue’da Türkiye’de ki ilk konserini verecek.

Muhteşem manzarası ve konumu ile Anadolu Yakası’nın ilk ve tek açık konser merkezi haline dönüşecek True Blue; bu yaz dünyaca ünlü starları yine Unilife organizasyonları ile ağırlayacak..
Katy Perry 4.sınıftayken okul Öğretmeni, sınıftan dergi ve gazetelerden kesilen ve öğrencilerin hayatta gerçekleştirmek istedikleri hayal ve arzularını temsil eden resimlerden oluşan bir “Hayal Tahtası” yapmalarını istediğinde sene 1993’tü ve Selena henüz bir Grammy Ödülü kazanmıştı. O sıralar 9 yaşında olan Katy ”Hayal Tahtası” için hiç duraksamadan genç Latin pop şarkıcının altın Grammy heykelciğini tutarken çekilmiş bir resmini seçti..

Bundan 15 sene sonra,Perry One Of The Boys albümünden çıkan ve Dünyanın hemen heryerinde tanınan parçası “I Kissed A Girl” ile “En Iyi Bayan Pop Vokal Performansı” dalında ilk Grammy’sine aday gösterildi
“Küçük bir çocukken bile nerede olmak istediğimi ve olmak istediğim yere bir gün geleceğimi biliyordum “diyor Albümü One Of The Boys ile bugüne kadar 2 milyonun üzerinde ve singlelarıyla toplamda 20 milyonu aşkın dijital satışa ulaşan 24 yaşındaki genç şarkıcı “biliyordum,sadece adım atıp atmama konusunda kararsızdım”

Her şey 2008’de Madonna’nın Ryan Seacrest’e Katy Perry’nin “Ur So Gay”(metroseksüel eski sevgiliye gönderilen arsız bir Hoşça kal parçası) parçasını ne kadar beğendiğini söylemesiyle başladı.
“Madonna için ufacık bir yorum olabilirdi belki ama benim dünyam için çok önemli bir yorumdu” diye anımsıyor Perry.”Büyük bir geminin limanı terk edip ilk kez denize açılırken patlatılan bir şampanya gibiydi”...

Pop müziğinin kraliçesi tarafından kutsandıktan kısa bir süre sonra Perry çıkış single’i olan ve tüm dünya müzik kanallarını 2008 yazı boyunca adeta esir alıp,7 hafta boyunca Billboard Top 100’de 1 Numara’da kalan “I Kissed A Girl”ü(kadın güzelliğine döktürülen provokatif ve cesur parçası) piyasaya çıkardı.

Klibi MTV Video Müzik ödüllerinde “En Iyi Yeni Sanatçı” dahil olmak üzere 5 farklı dalda ödüle aday gösterildi. Katy Perry ayrıca Rolling Stones okuyucuları tarafından da 2008’in En Iyi Yeni Sanatçısı”seçildi.
Perry’nin ikinci 1 Numara olan öfkeli ve yüksek voltajlı parçası “Hot N Cold” yayınlandıktan kısa bir süre sonra 3 milyonu aşkın dijital satış yaptı.
Katy Perry artık hiç şüphesiz dünya çapında kültürel bir fenomen haline gelmişti..

Yukarıda belirtilen bilet fiyatları indirimli dönem bilet fiyatlarıdır.
Biletler sınırlıdır, organizator bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
16 yaş altında katılımcıların 1. derece ebeveyn refakatinde katılmaları zorunludur.
Kapı açılış saati 21:00

Yer: True Blue
Tarihler: 09.07.2009-09.07.2009
21:00
Telefon: 0216 556 98 00
Adres: Fenerbahçe Mh. Fener Kalamış Cd. No:90 Fenerbahçe Koyu
Bilet Ücreti: Normal: 60,00 TL - Sahne Önü: 100,00 TL

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 883
favori
like
share