BURN Enerji İçeceği, elektronik müzik sahnesinin en hızlı yükselen yıldızı Sascha Dive’ı 2 Mayıs Cumartesi gecesi Indigo’da dans müzik severlerle bir araya getiriyor.

Tarih : 2 Mayıs 2009
Saat : 23:00
Yer : Indigo
Şehir : İstanbul Avrupa


Frankfurt’lu genç sanatçı Sascha Dive, müzikal anlayışı ve stiliyle günümüz elektronik müzik sahnesinin parlayan isimlerinden biri olarak kariyer basamaklarını görülmemiş bir hızla tırmanıyor. Güncel Alman soundu ile klasik Detroit soundunu kendi anlayışı ve parlayan yeteneği ile harmanlayan, Afro-Amerikan dans müziğini kulüp müziğine çevirerek yeni estetikler oluşturmaktan çekinmeyen Sascha Dive, DJ kabinine geçtiğinde pisti tam anlamıyla ateşe veriyor ve kendisini dinleyen müzik severlere inanılmaz heyecanlar yaşatıyor.

Henüz yeni sayılabilecek müzik kariyerine rağmen yayınladığı bütün parçalar ve remikslerle tüm müzik otoritelerinin ve elektronik müzik dinleyicilerinin yakından izleme listesinde yer alan Sascha Dive, 2 Mayıs gecesi BURN Enerji İçeceği tarafından düzenlenen partide sınırsız dans ve eğlence vadediyor. Gecenin ev sahipliğini yapan Tolga Duyan, Sascha Dive performansı öncesi ve sonrasında sahnedeki yerini alıyor.

Tarih: 2 Mayıs 2009, Cumartesi / 23:00
Fiyat: 25 TL - Öğrenci 15 TL
Bilet Satış Yerleri:Biletix
Yer: Indigo
Adres: İstiklal Cad. Akarsu Sok.
Mısır Apt. No: 1-2
Galatasaray İstanbul
Tel: 0212 244 85 67

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 247
favori
like
share