CARLSBERG, Indigo’da düzenlediği “Carlsberg: Part of the Night” serisinde sezon finalinde süper yetenek James Holden’ı müzik severler ile buluşturuyor.

Tarih : 1 Mayıs 2009
Saat : 23:00
Yer : Indigo
Şehir : İstanbul Avrupa


Hem DJ'liği, hem prodüktörlüğü, hem de sahibi olduğu Border Community label'ı ile elektronik müzik sahnesinin en parıltılı isimlerinden birisi olan James Holden, sezonun unutulmayacak gecelerinden birisine imza atmak üzere 1 Mayıs Cuma gecesi Indigo sahnesinde.

Bir adet Cycloops Sampler ve bir CDJ-1000'in işbirliğinden doğan ve Acid House, Leftfield, Techno, Trance ve Electro'nun deneysel sularında gezinen Holden sound'unun belirleyici yanı her zaman melodik yapısı oldu. Kendi prodüksiyonları ile de dünyanın her köşesinden elektronik müzik dinleyicilerinin hayranlığını kazanan Holden'ın performanslarında bilgisayarını bir enstrüman gibi kullanması ise onu mekanikliğin ötesine geçebilen ender prodüktörlerden birisi haline getiriyor. Sahibi olduğu Border Community label'ı ise son 2 yılda elektronik müzik sahnesinde kendine sağlam bir yer edindi. Label bünyesindeki Nathan Fake, Petter, The MFA gibi türler-üzeri müzisyenlerle birlikte Holden'ın müzikal anlayışı günün trendlerini belirler hale geldi.

En son 2008’de yayınlanan “Toolroom Knights” isimli double miks albümüyle dikkatleri yeniden üzerine çeken James Holden, sayısız prodüksiyonu ve remiksiyle elektronik müzik dünyasında şimdiden efsaneleşmiş bir isim olarak 1 Mayıs gecesi Carlsberg: Part of the Night gecesinde Indigo severlere gerçek anlamda bir resital sunacak.


Tarih: 1 Mayıs 2009, Cuma / 23:00
Fiyat: 25 TL - Öğrenci 15 TL
Bilet Satış Yerleri:Biletix
Yer: Indigo
Adres: İstiklal Cad. Akarsu Sok.
Mısır Apt. No: 1-2
Galatasaray İstanbul
Tel: 0212 244 85 67

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 329
favori
like
share