İstanbul Tuning Show 2009 CNR EXPO Fuar Merkezi'nde...

Tarih : 23-26 Nisan 2009
Yer : CNR EXPO Fuar Merkezi
Şehir : İstanbul Avrupa


Geçtiğimiz yıl üçüncü kez düzenlenen ve 4 gün içerisinde 72.000 ziyaretçiyi Tuning sektörü ile biraraya getiren Tuning Show İstanbul, Oto Modifiye, Oto Hi-Fi ve Aksesuarları Fuarı 23-26 Nisan 2009 tarihleri arasında dördüncü kez kapılarını tüm “Tuner”lara açıyor.

Otomotiv teknolojisinin getirdiği birçok yenilikle beraber araçların görünüm ve performanslarına ek katkı sağlayan modifikasyon işlemleri olarak bilinen Tuning, son yıllarda gösterdiği gelişmelerle otomotiv endüstrisinin bir kolu haline gelmiştir. İşlevsel, güçlü aynı zamanda estetik otomobillere olan ilginin son yıllarda giderek artması, otomobil tutkunlarını Tuning donanımlarına yatırım yapmaya yöneltmiştir.

Çizgi ötesi bir güç ve estetik arayışı içinde olan otomobil tutkunlarının(özellikle de genç “Tuner”lar) Tuning donanımlarına her geçen gün daha da fazla ilgi göstermesi bu alandaki yatırımların da gelişmesini sağlıyor. Müzik sistemleri, lastik, akaryakıt, yağ, oto bakım ve jant markaları da dahil olmak üzere birçok büyük kuruluş yatırımları ile sektöre destek veriyor.

TUNING 2009 büyüyen pazara yerli ve yabancı kurumsal alıcıların gelmesini sağlayarak ve servis sağlayan markaları alıcılarla buluşturarak yeni pazarlar yaratacak. Özellikle Yunanistan ve İran başta olmak üzere komşu ülkelerden alıcıları, büyüme trendindeki imalatçı ve ihracatçıları buluşturacak. Yerli markalar ise Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinden gelen katılımcılar ve ziyaretçiler ile lisans-distribütör anlaşmaları yapabilme fırsatını yakalayacak.

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi
Tarihler: 23.04.2009-26.04.2009
Telefon: 0212 465 74 74
Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy
İlçe: Yeşilköy

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 565
favori
like
share