Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı WOW Convention Center'da...

Tarih : 13-15 Mayıs 2009
Yer : WOW Convention Center
Şehir : İstanbul Avrupa


1994 yılından itibaren başarıyla düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe konuyla ilgili yaklaşık 3000 yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı`nın 15.`si geliştirilmiş konu içeriği ile Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı adı altında 13-14-15 Mayıs 2009, tarihlerinde Türkiye`nin ekonomi ve sanayi başkenti İstanbul`da, konum ve kapasite açısından Türkiye`nin en avantajlı mekanlarından biri olan WOW Convention Center` da gerçekleştirilecektir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Çevre ve Orman Bakanlığı`nın yanı sıra, Türkiye Kojenerasyon Derneği, Elektrik Üreticileri Derneği (EÜD) , Rüzgar Enerjisi Santralleri Yatırımcıları Derneği (RESYAD) , Hidroelektrik Santralleri Sanayi İşadamları Derneği (HESİAD, Bölgesel Çevre Merkezi, ASME ve Cogen Europe gibi enerji sektörünün en önemli dernekleri, destekleriyle ICCI 2009`de yer alacaklardır.

ICCI 2009 Fuar ve Konferansı`nda, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, Enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji Üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Çevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer verilecektir.

Her geçen yıl daha yüksek bir katılım ve başarı ile gerçekleşen Fuar ve Konferansın 15. yılında da buluşabilmek dileğiyle...

Fuar Ürün Grupları
1. ELEKTRİK VE BUHAR ÜRETİMİ
2. ELEKTRİK VE BUHAR ÜRETİMİ TESİSLERİ İÇİN YARD. SİSTEMLER
3. ELEKTRİK İLETİM SİSTEMLERİ
4. ENERJİ TESİSLERİNDE BAKIM - ONARIM VE SERVİS HİZMETLERİ
5. ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ
6. PROJE - MÜŞAVİRLİK - FİNANSMAN - İNŞAAT HİZMETLERİ
7. ENERJİDE YENİ AÇILIMLAR

Yer: WOW Convention Center
Tarihler: 13.05.2009-15.05.2009
Telefon: 212 275 83 59 - 347 04 25
Adres: WOW Convention Center, Yeşilköy
İlçe: Yeşilköy

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 298
favori
like
share