İleri teknoloji makine parkuru, bilgi birikimi, uygun fiyat politikası ve coğrafik avantajları ile sınır tanımaz bir hal alan kalıp sektörü, 5. senesinde, spesifik fuarında buluşuyor.

Tarih : 5-8 Kasım 2009
Yer : İstanbul Fuar Merkezi
Şehir : İstanbul Avrupa


Türkiye; hızla artan nüfusu, avantajlı coğrafyası, avantajlı coğrafyanın ihracata katkıları ile dünya çapındaki gelişimini sürdürüyor. Ülkemizde harekete geçen en önemli sektörlerden biri de hiç kuşkusuz, kalıp sektörü. Son yıllarda ana sanayide yaşanan gelişmeler, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde başarılı geçen bir yıl ve yurt dışındaki keyifli rekabet, 2009 senesinde, Türk kalıp sektörünü olumlu yönde etkileyen diğer faktörler oldu.

İstanbul Kalıp Fuarı, önceki senelerde olduğu gibi, sektörün yükselen başarı grafiğini kamuoyuna duyurmayı, uluslararası arenalarda söz sahibi olması konusunda destek sağlamayı ve sektörün ihtiyaç duyduğu platformu oluşturmayı hedefliyor.

Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurtiçi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları, 5.İstanbul Kalıp Fuarı’nda yeniden bir araya geliyor. Sektörün güç birliği yaptığı, kalıp üreticisi ile sanayicilerin buluştuğu gerçek ticari platform yeniden oluşuyor.

Geleneksel hale gelen İstanbul Kalıp Fuarı’nın 5.’sünde yeniden buluşmak ve nice işbirliklerine imza atmak dileğiyle...

Yer:İstanbul Fuar Merkezi
Tarihler: 05.11.2009-08.11.2009
Telefon: 0212 465 03 03
Adres: İstanbul Dış Ticaret Merkezi Atatürk Havalimanı Karşısı, Yeşilköy
İlçe: Yeşilköy

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 265
favori
like
share