Dünya Promosyon Devleri CNR Expo'da Buluşuyor...

Tarih : 10-13 Eylül 2009
Yer : CNR EXPO Fuar Merkezi
Şehir : İstanbul Avrupa23.Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı promosyon sektörünü İstanbul’da biraraya getirdi. Promosyon alanındaki öncü kuruluşların katıldığı organizasyonu yoğun ilgi gördü. İstanbul Fuarcılık tarafından Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği’nin desteğinde düzenlenen fuarı 23-26 Ekim 2008 tarihleri arasında 698’i yabancı 23.023 profesyonel ziyaret etti.
Promosyon sektörü temsilcilerinin uluslararası rekabet gücünü artırarak dünya pazarları ile entegrasyonunu hedefleyen PROMOTÜRK Fuarı, katılımcılarıyla ziyaretçileri arasında yeni ticari diyaloglar kurulmasının kapılarını açtı. Avrupa, Orta ve Uzak Doğu ile Balkan ülkelerinin yakından izlediği fuar 10.500 m² alanda gerçekleştirildi.
Promotürk’e DTM koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda alım heyetleri getirildi. ABD, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İsviçre, Kazakistan, Kore, Romanya, Rusya, Yunanistan ve Filistin fuarın alım heyeti programına dahil olan ülkeler arasında yer aldı.
KOSGEB’in de desteklediği Promotürk’te promosyon alanında tasarımcıların oluşturduğu yeni nesil promosyon ürünleri vitrine çıkarıldı. Organizasyon, farklı fiyat ve yelpazedeki ürünlerin karşılaştırılmasına da imkan verdi.
İtalyan Selacta Oro firması 23. Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı’nda ilk kez yer aldı. Promosyon sektöründe 30 yıllık deneyimi bulunan firmanın promosyon ürün grupları arasında altın ve gümüş mücevherler, imitasyon takılar ve metal aksesuarlar yer alıyor. Kuruluş, ürünlerini Selecta Oro, Oreficera Italiana ve Maestri Orafi markalarıyla pazara sunuyor. Firmanın müşterileri arasında Nestle ve Ferrero Rocher de var.
Yeni iş bağlantılarının kurulduğu Promotürk’te dekoratif ürünler, ajanda, kalem, defter, bloknot, pano, masa üstü takımları, saat, altın ve gümüş ürünler, çantalar, deri ürünleri ve ev eşyası gibi pek çok promosyon ürünü sergilendi.

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi
Tarihler: 10.09.2009-13.09.2009
Telefon: 0212 465 74 74
Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy
İlçe: Yeşilköy

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 305
favori
like
share