Güneşlikler hem pratik kullanım hem de dekoratif etki açısından iyidir. Serin tutar ve günışığından yararlanmanıza olanak tanır.

Güneşlikler, kötü manzaraları kapatmak için de mükemmel bir çözümdürler. Tuğla bir duvara bakan pencereniz varsa, bu durumda yapmanız gereken, pencere camınızı buzlu cama çevirmek olmalıdır. Böylece gün ışığından daha fazla faydalanırsınız ama kötü görüntüden de kurtulmuş olursunuz. Desenli bir perde kullanırsanız, bu mükemmel bir sonuç verir.

Güneşliğinizi seçerken...

Stor güneşlikler, desenli kumaşları kullanmanıza olanak tanırlar. Modern uygulamalar için de son derece idealdirler.

Roma tarzı güneşliklerin alternatifi çok olduğundan iyi bir seçim olabilir. Fakat içindeki motiflerin katlama sırasında bölünmemesi için mükemmel dikilmelidir. Özellikle koyu tonlarda bir desen seçtiyseniz dikime daha da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü motifler, perde açılıp kapandığında net olarak görünmelidir.

Avusturya tarzı güneşlikler, büyük parçalar oldukları için çok fazla dekoratif değildir. Fakat daha dekoratif bir şey isterseniz, İngiliz tarzı güneşlikleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz güneşlikler güçlü bir etkiye sahiptir.

İşte bazı öneriler
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 438
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 01.05.2009 22:28
Eline saglık sindycigim güneşlikler güzelmiş.