Otomotiv sektörünün önemli temsilcilerinden OSD, TAİD ve TAYSAD, İstanbul COMVEX, Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı için, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 3 – 6 Aralık tarihlerinde yeniden bir araya gelecek…

Tarih : 3-6 Aralık 2009
Yer : TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Şehir : İstanbul


TÜYAP’ın, Otomotiv Sanayi Derneği (OSD) , Ticari Araç İthalatçıları Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) işbirliği ile düzenlediği İstanbul COMVEX, Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı 3 – 6 Aralık 2009 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece - İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Türk otomotiv sanayinin dünya çapındaki atılımını ikinci defa gözler önüne serecek olan, konusunda Avrasya’nın en büyük Fuarı kabul edilen İstanbul COMVEX’de, ticari araçlar, ekipmanlar ve yan sanayideki yenilikler, ilgilileriyle yeniden buluşacak. Ticari araçlar sektöründe güç birliğinin de önemli bir göstergesi olarak tanımlanan Fuarda ticari araçların yine en yeni modelleri tanıtılacak.

Sektör lideri firmaların katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda; yolcu taşımacılığında kullanılan araçlardan, otobüsler, midibüsler, minibüsler; ağır ticari araçlardan, kamyonlar ve çekiciler; hafif ticari araçlardan; kamyonetler ve pick-up’ların yanı sıra; kamyon römorkları, treyler ve panel van’lar yer alacak. Ayrıca; treyler ve kamyonlar için üst yapımcıları, aks üretimi, şanzıman üretimi, ısıtma ve soğutma sistemleri, fren sistemleri, haberleşme sistemleri, motor yağları, koruyucu yağlar, lastikler, servis ekipmanları, yedek parça ve aksesuar gibi yan sanayi ürünleri de görülebilecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 308
favori
like
share