TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile hazırlanan BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ 2009, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı....

Tarih : 7-10 Mayıs 2009
Yer : Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Şehir : Bursa


TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile hazırlanan BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ 2009, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı, Prestij Yayıncılık Ltd. işbirliği ve UKUB Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği desteği ile hazırlanan KALIP AVRASYA 2009, Bursa 3. Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayiler Fuarı ve BURSA OTOTEKNİK 2009, 2.Otomotiv Yan Sanayi, Garaj ve Servis Ekipmanları, Benzin İstasyonları Donanımları ve LPG Sistemleri Fuarı ile eş zamanlı olarak 7 – 10 Mayıs 2009 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Toplam 6 sergi salonunda hazırlanan fuarda; Salon 1'de Kalıp İmalatçıları - Otomotiv Yan Sanayi - Ototeknik, Salon 2' de Kalıp Yan Sanayi, Salon 3'te Kalıp İmalatçıları ve PDM / PLM Özel Bölümü, Salon 4'te Kalıp Proses Makineleri, Salon 5’te ve Salon 6’da Saç İşleme Teknolojileri yer alacaktır.

Bursa’da birincisi düzenlenecek BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ 2009 FUARI’nda sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 275
favori
like
share