Arkopharma 4.3.2.1 Tablet 4321 Arkopharma
Toksinlerden arınarak incelin: Sigara, alkol, olumsuz çevre koşullarının yarattığı toksin adı verilen zararlı maddeler; hastalıklara karşı direnci azaltıp metabolizmayı yavaşlatır ve hastalanma riski ile kilo artışını hızlandırır. Bunlara bir de dengesiz beslenme hareketsiz yaşam ilave olursa vücudumuzun fazla kilotarla mücadele etmesi gittikçe zorlaşır. Sağlıklı ve ince bir bedene sahip olmak için öncelikle toksinlerden arınmak gerekir.Tam bir diyet destekleyicisi! Bütün diyet programları kilo vermeyi vaat eder. Ancak tek başına bir diyet programı bazen başarılı bir sonuç için yeterli olmayabilir. Yağ deposunda biriken toksinler kilo vermemizi zorlaştırabilir. Toksinlerden arınanarak diyet programlarından daha hızlı sonuç alınabilir.

FİTOTERAPİ / Bitkisel Kaynaklı Tedavi Destek Bilimi alanında uzman olan Arkopharma laboratuvarlarınca geliştirilen 4.3.2.1. bitkibilim uzmanlarının da onayladığı" 10 çeşit farklı etkide bitkiyi bir araya getiren komple zayıflama ve detoks çözeltisidir.BİTKİLERLE GELEN FAYDA?

4.3.2.1. içeriğindeki;
4 özel bitki / yeşil çay, siyah çay, zencefil ve arpa; metabolizmayı hızlandırarak, zayıflamayı destekliyor,
3 özel bitki / karahindiba, rezene, kereviz; vücuttan su atılımını hızlandırarak ödemi gideriyor,
2 özel bitki / hindiba, kabak; güçlü antioksidan özellikleriyle toksinlerden arındırıyor,
1 özel bitki / greyfurt; yağ depolanmasını engelleyerek vücudu sıkılaştırıyor.kadinca.net


4.3.2.1 ÖZELLİKLERİ / AVANTAJLARI?
1: Sıvı formuyla uygulaması çok kolay,
2: Laksatif içermediği için ishale neden olmaz,
3: Bitkisel içeriği ile etkinliği kanıtlanmış, tamamen doğal bir içecektir,
4: Detoks/Toksinlerden arındırıcı etkiye sahiptir.

4.3.2.1 NASIL KULLANILACAK?
4 gün boyunca; her gün 4 kapak,
3 gün boyunca; her gün 3 kapak,
2 gün boyunca; her gün 2 kapak,
10. gün; 1 kapak, Sabahları 1 lt.suya; karıştırılarak; belirli aralıklarla akşama kadar tüketilmelidir.

KORUMA KÜRÜ
İnceliğin korunması ve vücuttaki arınma ile sıkılaşmanın pekişmesi için; 2.şişenin de 15 gün süresince günde 2 kapak dozla kullanımı önerilmektedir. 25 günlük bu kullanımın kalori kontrollü diyetler ve egzersizlerle desteklenmesi elde edilen faydaların artmasını sağlayacaktır.

İLAÇ ETKİLEŞİMİ
Bilinen ilaç etkileşimi bulunmamaktadır. Özel durumlarda (hipertansyon ve hipertroidi olan hastalarda tansiyon artışı ile ilgili bir bulgu bulunmamakla beraber kullanımın ilk birkaç gününde tansiyonun izlenmesi ve ani bir artışta kullanıma son verilmesi önerilmektedir.kadinca.net

LAKSATİF ETKİ YARATMAZ, İSHALE NEDEN OLMAZ
Zayıflama ürünleri kullanırken, bir çoğumuzun ilk endişesi;bağırsakların fazla faaliyetiyle ishale yol açmasıdır.4.3.2.1 gibi Zayıflamaya Destek Ürünler; bir çok kişinin problemi haline gelen bağırsak tembelliğini gidererek, normal faaliyetine döndürmelidir. 4.3.2.1. içeriğindeki bitkilerin etkileriyle bağırsak tembelliğini gidermekte ve hayatımızı engelleyen ishal gibi şikayetlere yol açmamaktadır.

KULLANICI YORUMLARI ve İŞLEYİŞ
4.3.2.1.in içeriğindeki bitkilerin farklı işlevleri ile vücuttaki toksinler atılırken beden hafiflediği için kullanıcılar enerjilerinin arttığını belirtiyor. Özellikle bağışıklık sisteminin zayıfladığı dönemlerde metabolizmayı desteklemekte, çevre kirliliği ile sigara kullanımı ve stresin yarattığı serbest radikallere karşı vücudu temizlemektedir..Yine bitkilerin gücü ile hızlanan metabolizma ile kalori yakılıyor, su atılımı artıyor, yağların vücutta depolanması engellenerek vücutta zayıflama ve buna bağlı olarak da sıkılaşma gerçekleşiyor.

ÜRETİM KOŞULLARI ve FİRMA GÜVENİRLİĞİ
4.3.2.1. Zayıflama/Detoks Çözeltisinin üretici firması Arkopharma, Fitoterapi/Bitkisel Beslenme Destekleri alanında dünya lideridir. İtalya, İspanya, Avustralya, Belçika, Portekiz gibi ülkelerde zayıflama destek ürünleri grubunda 4.3.2.1. çözeltisi, satış rekoru kırmaktadır. Sadece Fransa'da 2005 yılının ilk 6 ayında 5 milyon kişinin kullandığı 4.3.2.1.oranını Arkopharma yetkilileri "2 Olimpik Yüzme Havuzunu dolduracak kadar" diye tanımlıyorlar. 25 yıldır bitkisel tedavi desteklerini araştıran gelişmiş bir laboratuara sahip Arkopharma'nın farklı pek çok ürünü de "bitkisel çözüm arayışlarında" en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Metabolizmayı düzenleyen ve önleyici tedavi kapsamında olan Arkopharmanın diğer ürünleri de 2005 yılı sonuna kadar sırayla eczanelere ulaştırılacak.Arkopharma 4.3.2.1 Zayıflama Tableti 4321

• Günlük yaşamın yoğun temposunda, sürekli koşturmaca içinde olan aktif bir yaşantınız varsa,
• Gün içinde fazla sıvı teketecek zaman ve ortamınız bulunmuyorsa,
• Bir buçuk ay içinde günlük yaşamın aldıklarını vücudunuza geri kazandırmak istiyor ve bu sırada kullanımı pratik bir ürün arıyorsanız tercih edeceğiniz form 4.3.2.1 tablettir.

4.3.2.1 Ultimate Tablet, sıralı çözünen, yeni bir tablet teknolojisi ile meydana getirilmiştir. 10 farklı bitki ekstresi, 4 birbirinden bağımsız ve farklı etkili tabaka ile birbirleriyle etkileşime girmeksizin bir araya getirilmiştir. Bir tablette 660mg konsantre bitki ekstresi bulunur. Bir kutu 4.3.2.1 Ultimate, 30 tablet içermektedir.

4.3.2.1 Tablet İçeriği

4 Bitki Yağ Yakımını Hızlandır

Grean Tea (Yeşil Çay) : Metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırır, yağların vücutta depolanmasını engeller.

Guarana : Yağ yakımını hızlandırır, fiziksel ve zihinsel performansı arttırır, enerji verir.

Yunann Tea (Siyah Çay) : Yağ ve şeker emilimini azaltır, yağ yakımını destekler.

Mate (Paraguay Çayı) : Bazal metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını arttırır. İştahı baskılar.

3 Bitki Şeker İhtiyacını Azaltır

Cinnamon (Tarçın) : Kan şekerini dengeler, şeker ihtiyacını azaltır.

FenuGreek (Çemen Otu) : Kan şekerini dengeler.

Bean Pod (Fasülye Kabuğu) : Kan şekerini dengeler, şeker ihtiyacını azaltır.

2 Bitki Ödemi Giderir

Dandelion (Karahindiba) : Ödem giderici ve idrar söktürücü etkiye sahiptir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına ve karaciğerin toksinlerden arınmasına yardımcı olur.

Grape Extract (Üzüm Ekstresi) : Ödem giderici ve idrar sökücü etkiye sahiptir. Vücudu toksinlerden arındırır.

1 Bitki Toksinlerden Arındırır

Artichoke (Enginar) : Karaciğeri toksinlerin zararlı etkilerine karşı korur. İdarar sökücüdür, sindirimi kolaylaştırır.

4.3.2.1 Tablet Klinik Sonuçları

Lütfen kullanmadan önce doktorunuza danışınız!

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4402
favori
like
share
aolcer Tarih: 29.08.2009 11:20
Arkadaşlar 4321 hakkında hertürlü detay bilgiye www.4321inceliyorum.net adresinden ulaşabilirsiniz.
Saygılarımla