çocuk etkinlikleri

Boyama yapmayı kim sevmez? Ama sadece boyama yapmak değil,, düşünmek, hayal etmek, bunları çizmek ve son olarak da boyamaya var mısınız?

Tarih : 9-31 Mayıs 2009
Saat : 10:30
Yer : santralistanbul
Şehir : İstanbul Avrupa


Yaşamımızın vazgeçilmez kaynağı suyun serüvenini anlatan ve Paris’teki bilim ve endüstri müzesi “La Cité des Sciences et le l’industrie” tarafından hazırlanan “Herkes İçin Su” (Water for All) sergisinin 12 Mart-31 Mayıs tarihlerinde santralistanbul’da ziyaretçilerle buluşması nedeniyle “su” teması ağırlıklı birbirinden ilginç atölye programları çocukları bekliyor. Bahar atölyelerinin bir bölümünü ise, Kış Dönemi atölyelerinde yer alan ve Bahar Döneminde de devam edecek olan atölyeler oluşturuyor.

Bu dönemde çocuklar, günlük yaşamlarının önemli bir parçası olan suyu daha yakından tanıyacak, suyun serüvenine katılacak, teknelerini suda yüzdürecek, çeşitli su deneyleri yapacak, suda renkler oluşturacak, su öyküleri dinleyecek ve anne-babaları ile birlikte denizler altında görsel bir şölene katılacak ya da su sesinin müzikal büyüsünü hissederek dinleyebilecekler.

Hayal Edelim, Çizelim, Boyayalım
9 Mayıs Cumartesi 10.30-11.30
31 Mayıs Pazar 10.30-11.30

4-6 yaş
Enerji Müzesi/Atölye

Boyama yapmayı kim sevmez? Ama sadece boyama yapmak değil,, düşünmek, hayal etmek, bunları çizmek ve son olarak da boyamaya var mısınız?

Bu çalışma santralistanbul Eğitim Birimi tarafından yürütülmektedir.

Sergi Turları
Hafta sonlarında (Cumartesi/Pazar)
11.00 – 13.00 ve 15.00 te farklı yaş grupları için tur programları gerçekleştirilmektedir.
Katılım ücreti 10 TL
Katılım için minimum 5 kişilik grupların oluşması gerekmektedir.
Turlar için kayıtlar sergi alanında yapılmaktadır.

Biletix:34,00TL

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 348
favori
like
share