Bölgesel Zayıflama - Bölgesel Zayıflama metodlari - Bölgesel Zayıflama sistemi - Bölgesel Zayıflama diyetleri

Göbek ve basen bölgesinde biriken fazla kilolardan diyet ve spor yaparak kurtulmak mümkün olmayabiliyor. İşte tam bu sırada kurtarıcınız, bölgesel zayıflama cihazları devreye giriyor.

LPG
LPG cihazıyla uygulanan tedavi yönteminde selülitlerin giderilmesi ve bölgesel incelme ve ciltte toparlama sağlanıyor. Özellikle hızlı kilo alıp verme ve doğum sonrasında verilen kilolardan sonra oluşan sarkmaların tedavisi için etkili yöntem. Seanslar ortalama 35 dakika sürüyor ve uygulanan bölgenin özelliğine göre 5-10 seans yeterli olabiliyor.
Thermo-C
Thermo-C uygulamasında birden fazla tedavi yöntemi bulunuyor. Radyo frekansları, LED ışıkları ve vakum sistemleri kullanılıyor. Thermo C ile selülit tedavisi, basen ve göbek bölgesinde incelme ve cilt yüzeyinin yenilenmesi sağlanıyor. Kullanılan cihazların deri altındaki yağ dokusunun çözmesi ve bağ dokusunu güçlendirilmesi en temel özelliği. Seanslar ortalama 30-40 dakika sürüyor. Uygulanan bölgenin özelliğine göre 6-10 seans sonrası kesin sonuç görülebiliyor.
MLS
MSL, yağ dokularının eritilmesi ve cilt yüzeyinin sıkılaştırması için kullanılan bir yöntem. Tedavi 3 aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada bilgisayar programı ile kişinin vücudundaki yağ oranı tespit ediliyor. İkinci aşamada yağ oranına göre kullanılacak maddenin miktarı belirleniyor. Üçüncü aşamada ise madde deri altına enjekte edilerek vakum cihazıyla sıkılaştırma sağlanıyor. Kişiye özel bir uygulama olan MLS ile özellikle göbek çevresinde biriken yağları yok etmek hedefleniyor.
HYPOXİ
Hypoxi, bölgesel yağ yakma yöntemidir. Basınç terapisi yapılarak uygulanan tedavi yöntemi ile kan akışının hızlandırılıyor. Hypoxi egzersiz aleti ile sadece inceltmeyi hedeflediğiniz bölgeler için hareket etmeniz sağlanıyor. Ayrıca özel kıyafeti ile yağ yakılması sonucu oluşabilecek sarkmalar engelleniyor. 4 seans sonrası 1 beden incelme olduğu yapılan testlerle kanıtlanmış bir yöntem.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 761
favori
like
share