moda saç renkleri - 2009 saç modası


Bakır Saç tonları, genellikle birçok Hollywood ünlüsünün kullandığı, ülkemizde de az sayılmayacak kadar ilgi çerken bir saç rengidir. Özellikle Bakır Kahve Saç tonları, bakır kızılı saç renkleri,bakır dore saç rengi, bakır kızılı saç renkleri gibi bakır saç renginin müdavimi çoktur.Bakır Saç renkleri genellikle doğal olarak açık tenli ve pembe tenli kadın saçlarıdır. Ancak bu ten rengindeki kadınlarda doğal olarak bulunuyor olması, herkese yakıştığı anlamına gelmez.

Pembe tenli yada açık tenli kadınlarda bulunan Saç Renkleri genel olarak açık bakır ve bakır kızılı saç rengidir. Ancak bu ten rengindeki kadınlara genellikle daha koyu kahve tonları tavsiye ediyortuz. Çünkü açık ten her zaman çekici ve etkileyizi bir ten rengi olmuştur. Sebebi ise özellikle ülkemizde yaşayan ırkların Esmer tenli olması ve açık tenli kadın sayısının az olmasından kaynaklamnır. Bunun için açık tenli yada pembe tenli kadınların bu avantajı iyi kullanarak Ten Rengine uygun bir Saç rengi ile daha güzel görünme ve bir taşla iki kuş vurma şansının kaybetmemelerini dileriz.

Bakır Saç Renginin En çok aranan ve Uygulanan Tonları şöyledir ;

Bakır Kahve Saç Rengi,Açık Bakır Saç Rengi,Koyu Bakır Saç Rengi,Bakır Kızılı Saç Rengi,Bakır Dore Saç Rengi,Kumral Bakır Saç Rengi,Bakır Sarısı Saç Rengi,Küllü Bakır Sarısı Saç Rengi,Bakır Balyaj Saç Rengi,Altın Bakır Saç Rengi,

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 17090
favori
like
share
glsevin Tarih: 03.04.2010 21:44
ya bende bu renk ıstıyorum ama asıl cok koyu oluyor tutturamıyorum. bana boya marka ve no verırmısınız.
duygulu43 Tarih: 30.04.2009 08:25
nerden koydun canım bunu,:21: kızım tutturdu bu renk boyatacam diye:85:
Şayeste Tarih: 30.04.2009 07:55
Çok seviyorum bu saç rengini..
İCEMİNE Tarih: 30.04.2009 00:54
güzel bir konuya değinmişsin saol