DEĞİŞECEK YERLER


The 27. yüzyıl. Dünya'da barış var. İnsanoğlu Güneş sisteminin dışına yolculuk etmenin yollarını buldu ve binlerce ışık yılı uzaktaki gezegenlere yerleşim başladı. Birleşmiş Dünya İmparatorluğu, eski bir düşmanın galakside yalnızca bir imparatorluğa yer olduğunu iddia etmesi üzerine açmaza girdi.

300 yıl önce insan kolonilerinden biri eski bir din olan Zoroastrianizm'i kabul etmişti. Konkordia adında yeni bir ulus kurdular ve insanlarını klonlayarak nüfuslarını artırdılar. Konkordia 30 dan fazla gezegeni ele geçirdi ve güçlü bir uzay milleti haline geldi. Birleşmiş Dünya İmparatorluğu Konkordia'yla barış imzaladığında dahi, her iki ulus arasındaki sular hiç durulmamıştı.

Uzay Askeri Akademisi mezunlarıyla birlikte oyuncular Birleşmiş Dünya İmparatorluğu ile Konkordia arasındaki farklı boyutlardaki çatışmalara tanık olacaklar. Oyuncular yerel operasyonlarda ve büyük uzay savaşlarında yer alacaklar, uzaylı ırklarla tanışacaklar ve resmi olmayan askeri organizasyonlara karşı savaşacaklar ve tabii ki final savaşında da yer alacaklar.

Genel Özellikler

* Bütün gezegen sistemlerini modelleyebilen gelişmiş oyun motoru. Bu motor sayesinde uzaydan başka gezegenlerin atmosferine doğru uçuşlar ve gezegenin herhangi bir yerine inişler gerçekleştirilebilecek.
* Değiştirilebilir ayarlar - sert uzay simülasyonundan macera oyununa kadar.
* Düzinelerce NPC (Non-Player Character - yapay zeka karakterleri) ve bölgeler
* Farklı türlerde uzay gemileri - savaşçılardan taşıyıcılara kadar.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 284
favori
like
share
duygulu43 Tarih: 30.04.2009 09:35
paylaşım için teşekkürler