Game Booster: Oyunlarınızı Daha Hızlı Çalıştırın

Oynadığınız oyunların daha hızlı ve kesintisiz çalışmasını sağlamak istiyorsanız bilgisayarınızın belleğini temizlemeniz gerekir. Bilgisayarınızın belleğinin temizlenmesi ve çok az uygulamanın bellek harcıyor olması bilgisayarınızın daha hızlı bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Bu sayede oyunlarınız da daha hızlı çalışabilir.

Bilgisayarınızın bellek kullanımını azaltmak için kullanabileceğiniz Game Booster ile oyunlarınızdan daha yüksek performanslar alabilir, daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bir oyuna girmeden önce Game Booster'ı çalıştırmak ve "Oyun Kipine Geç" tuşuna basıp, masaüstünde o anda çalışan ve kapatmak istediğiniz uygulamaları seçip geri kalan işi Game Booster'a bırakmak. Sadece masaüstündeki uygulamaları kapatmakla kalmayıp, o anda Windows Görev Yöneticisi bölümünde oyun oynamak için ne kadar gereksiz uygulama ve program varsa onları kapatır ve bu sayede oyun oynarken kullanacağınız bellek miktarını arttırmış olursunuz.

Oyununuzu oynadıktan sonra isterseniz "Normal Moda Geri Dön" tuşuna basarak kapattığınız tüm uygulamaları tek bir tuş ile tekrar geri açabilirsiniz.buradan

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 328
favori
like
share
crazyossie Tarih: 30.11.2009 11:49
link yenilendi