Karadenizspor - Trabzon Karadenizspor - Karadenizspor Maçları - Karadenizspor Futbol Takımı
Karadenizsporun Tarihi
Trabzon Karadenizspor, 2008 yılına kadar Değirmenderespor adıyla bilinen, Trabzonspor'un ara takımı ve sportif Anonim Şirketi.Maçlarını 2008-2009 sezonunda Akçaabat Fatih Stadı'nda oynamaya başlayan Karadenispor, bu stadın zemininin bozuk olması nedeniyle Yavuz Selim Sahası'nda maç yapmaya başlamıştır. Takımın oyuncularını gelecekte Trabzonspor'a yararlı olabilecek, genç oyuncular oluşturmaktadır. Kulüp şu an Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig 4.Grup'da mücadele etmektedir. Hedefse takımın Bank Asya 1. Lig'e yükselmesidir. Trabzonspor, Karadenizspor'a her konda büyük destek olmaktadır. Takımda Sami Büyüktopaç, kaleci Yakup Bugün, Eren Görür ve İsmail Özeren gibi genç ve kaliteli oyuncular bulunmaktadır. Trabzon Karadenizspor'u kısa bir dönem (geçici olarak) Trabzonspor'u da çalıştıran İhsan Derelioğlu çalıştırmaktadır.





karadeniz spor kadrosu
karadeniz spor puan durumu
karadenizspor.net
karadeniz spor gazetesi
karadenizspor.com
karadeniz spor kulübü
karadenizspor trabzon

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1149
favori
like
share
TS-61 Tarih: 05.05.2009 15:40
Karadeniz'in aklı play-offta

Özer Bayraktar, maçın son anlarında yedikleri penaltı golüyle sahadan 3-2 mağlup ayrıldıklarını söyledi.

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda deplasmanda Karsspor'a 3-2 yenilen Trabzon Karadenizspor'da, kulüp futbol şube sorumlusu Özer Bayraktar, maçın son anlarında yedikleri penaltı golüyle sahadan 3-2 mağlup ayrıldıklarını söyledi.

Bayraktar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Karsspor maçında forma giyme şansı bulamayan oyunculara görev verdiklerini belirterek, ''Bu maçta 8-9 as futbolcumuz yoktu. Hocamız daha önce fırsat vermediği oyuncuları sahaya sürdü ve o oyuncuları bu maçta görme imkanımız oldu'' dedi.

Karsspor maçında şans verilen futbolcuların iyi futbol ortaya koyduklarını ifade eden Bayraktar, ''Rakibimiz, bu maça çok ciddi bir şekilde hazırlanmıştı. Bizim tek düşüncemiz play-off maçları. Bu maçlara sakat ve cezasız olarak girmek istiyoruz. Bu maçta da karşılıklı goller oldu. 77. dakikada skoru 2-2 yaptık. Maçın son anlarında yediğimiz penaltı golüyle mağlup olduk'' diye konuştu