Bülent Uygun Röportajı

Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, kritik 5 haftalık periyot öncesinde futbolcularını uyardı."Trabzon karşısında kritik bir virajı aştık. Ancak henüz şampiyon olmadık. Kalan haftalarda hep bu bilinçle mücadele etmeliyiz"..

Dün idman öncesinde oyuncularıyla bir toplantı yapan başarılı teknik adam, "Trabzon karşısında harika oynadınız. Herkes futbolunuza hayran kaldı. Evet kritik bir virajdı ve bu engeli kayıpsız aşmayı başardık. Ancak sakın havaya girmeyin. Birbirinden zorlu 5 maçımız daha var. Rehavete kapılmadan 'daha çok işimiz var' bilinciyle mücadelemizi sürdürmemiz gerekiyor" dedi.

Tarih bizi affetmez

Gaziantepspor karşılaşması hakkında da konuşan Uygun'un, "Hiçbir maça kolay diye bakmamalıyız. Rakibimiz ligde rahat olabilir ama her Anadolu takımı lidere veya 3 büyüklere darbe indirmek ister. Bize karşı da hırslı oynayacaklarını tahmin ediyorum" ifadesini kullandığı öğrenildi. Geçen yıl G.Saray maçında yaşadıkları üzüntüyü unutamadığını da kaydeden Uygun, "Rehavete kapılır ve aynı hatayı tekrarlarsak tarih bizi hiçbir zaman affetmez" diyerek sözlerini noktaladı.


Abdullah YİĞİT / FotoMaç

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 261
favori
like
share